Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

7. Sınıf Kursları

Günümüz eğitiminde Öğrencilerin okul eğitiminin sunduğu olanaklarla istenilen bilgi düzeyine ulaşması her zaman mümkün olamıyor. Okul programının standart uygulamaları ve 7.sınıf öğrencilerin kişisel farklılık ve eğilimleri böyle bir yetersiz sonuçla karşılaşmayı neticece verebiliyor. Öne sürülen farklı alternatif eğitim modelleri de genel öğrenci kitlesi üzerinde istenen öğrenme hedefine ulaşmakta her zaman yeterli görülmüyor.

İşte bu ve benzeri uygulamaların eksikliğini gidermek 'te en iyi yaklaşım öğrenci kişilik özelliklerini temel alarak ihtiyaçları doğrultusunda program uygulamaktır. Bu programlar ise ancak Ankara 7.sınıf kursları hizmetleriyle sağlanabilir. Öğrenciler gerekli değerlendirme ile ister 7 .sınıf grup program isterlerse bire bir 7. Sınıf özel derslerle uygulamalı kalıcı bir öğrenme deneyimi yaşayabilirler. Olimpiyat özel ders olarak uyguladığımız programlarla 7.sınıftan itibaren öğrencilerimiz iyi bir LGS hazırlık için planlı bir çalışma deneyimini edinirler. Böylece Matematik Fen Türkçe den Sosyal İngilizce ye kadar her dersten ayrıntılı öğrenme avantajı elde edebilirler.

Bu avantajı kazanmalarında 7.sınıf grup öğrencilerimizin hem sorumlu öğretmenleri hem de rehberlik birimleri ile yakın takibi önemli bir etkendir. Böylelikle her bir öğrencimiz 7.sınıf kursları faaliyetlerinden daha özgün ve aktif öğrenme programlarını deneyimleyebilirler.

Olimpiyat grup eğitim 7.sınıf kursları faaliyetini birlikte çalışmaya uyumlu küçük grup dersleri ile uygular. Böylece öğrencilerinin istedikleri bilgi ve pratik kazanımına uzman eğitim kadrosunun desteğiyle kolayca ulaşmalarına imkan sağlar.

Nitelikli bireyler yetiştirmek adına öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Eğitim kadromuz ve 7.sınıf öğrencilerimizle birlikte ancak disiplin ve planlı çalışmalarla hedefe ulaşabileceğimizin farkındayız.

MATEMATİK ÖZEL DERS ANKARA 7.SINIF KURSLARI

Olimpiyat özel ders 7.sınıf öğrencilerine eğitimleri surecinde karşılaşabilecekleri sorunlara mantıklı yaklaşmayı prensip edinir. Bu düşünce incelenen durumu bir sorun olmaktan çıkarıp çözüm odaklı olmayı sağlar.

Bu yaklaşım tarzımızda öğrencilerimizin karşılaştıkları engelleri öğretmenleriyle açıkça paylaşımları ve birlikte çözüm üretilmesi ile 7.sınıf kursları öğrencilerimizin daha verimli çalışma periyotlarına en hızlı şekilde adapte olmasını sağlamıştır.

Böylece öğrencilerimiz sorunlara mantıklı ve yaratıcı bir şekilde yaklaşma alışkanlığını öğrenmiş olurlar. Ayrıca gelecek yıl yapacakları LGS hazırlık çalışmaları için 7 .sınıf Matematik özel ders 7.sınıf Fen özel ders 7.sınıf Sosyal bilgiler özel dersleriyle planlı ve verimli ders çalışma süreçlerini deneyimler .

Matematik özel ders Ankara olarak 7.sınıf öğrencilerimizin kişiye özel eğitim modeliyle birebir ÖZEL DERSLERLE hem okul derslerine hemde LGS sınavına eksiksiz hazırlanması yönünde faaliyet gösteriyoruz.