Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

10.Sınıf MATEMATIK KURS


Hafta içi ve hafta sonu olarak uyguladığımız 10.Sinif matematik kursu çalışmalarımız lise öğrencilerinin bireysel başarılarını merkez alır. Öğrenciler Periyodik olarak ve farklı grup derslerine katılım sağlayabilir. Grup dersleri her öğrencinin öğrenme düzeyine uygun oluşturulup ihtiyaç duyan öğrencilerimiz bire bir öğretmen desteği alabilirler.
Çalışmalarımız da öğrencilere başlangıç seviyesi dikkate alınarak sıfırdan matematik kursu programları uygulanır. Farklı konularda öğrencilerin eksik veya yanlış kavradığı bilgilerin düzeltilmesi ve tam öğrenilmesi amacıyla temel matematik öğrenimini öncelikle sağlıyoruz.
Yaz kampları bu çalışmalara imkan sağlayan en ideal zaman aralıklarıdır . Ankara 10.sinif ogre cilreri Matematik yaz kampı programlarımıza katılarak gelecek yıl ve sınavlara en iyi şekilde hazirlik yapma imkanı elde edebilirler.

BASARILI BIR 10.SINIF ICIN OLIMPIYAT GRUP EGITIM

Hem lise eğitimi hem de normal hayatınız surecinde önemli adımlar atmak ve dogru kararlar vermenizde matematik kavramlarının etkisi oldukça fazladır. Analitik düşünme ayrıca akıl yürütme yetisiyle her birey çevresini ve olayları daha doğru anlama ve yorumlama imkanına kavuşur. Bizlere normal hayatta problem çözme becerilerinin uygulanması yönünde karşımıza çıkan matematik toplama çıkarma gibi dört işlem uslu ifade Rasyonel sayılar İstatistik grafik ve denklemler konularıyla günlük yaşantımızın önemli bir parçasıdır.

ANKARA 10.SINIF MATEMATİK KURSU

Çoğu öğrenci zorlandığı yazılı sınavların olumsuz sonuçları veya öncesi matematik kursu desteği ihtiyacının farkına varıyor. Konu ve soru çözüm eksiklerini gidermek için hem 10.sınıf matematik kursu hemde bireysel çalışmasıyla yoğun bir tempo içerisine girebiliyor .Özelikle eksik olduğu konular üzerinde çalışmaların yapılması 10.sınıf matematik kursunun daha verimli olmasını sağlar. Çözümlerini yapmakta zorlandığı sorulara ağırlık verilmesi ve o soruların ilgili konularının yoğun analizleri öğrencilerin gelişimlerinde daha faydalı olacaktır. .Kurs öğretmenlerinin uzman desteğiyle öğrenciler zorlandıkları konulardaki dikkatli tekrar ve analizleriyle sıkıntılarını kolayca giderebilirler .Bu imkanlarla 10.sinjf matematik kursları öğrencilerin matematik dersini daha iyi anlamalarını ve dersi sevmeleri için iyi bir alternatiftir.
Temel Matematik kursu Özel Matematik kursu En iyi matematik kursu
10.SINIF matematik kursu ile sizde ayrıntılı destek alabilirsiniz. 10 sınıf Matematik ders konuların da zorlanıyor iseniz bu alanda uzman deneyimli öğretmenlerimizle ister kurs ister bire bir özel ders calışmakariyla matematik konularını ayrıntılı öğrenmeniz mümkün.
Bilgi Seviyenizi ölçen öğretmenlerimiz sizin öğrenme durumunuzu tespiti ile ihtiyacınıza en kısa şekilde karşılayacak programı belirlemektedir. Planlı ders sonrasında Periyodik yapılan denene sınavları ile gelişiminizi aktif olarak gözlemleyebilirsiniz .. Gelişimine ait basamaklardan hem siz hemde velilerce bilgilendirilerek hedef analizleri yapılır .

BIRESEL BAŞARI ANCAK BİREYİ MERKEZE ALAN ÇALIŞMALARLA SAĞLANIR .

Matematik konu kavramlarını mantık çerçevesinde anlamlandırarak öğrenmeyi sağlayacak 10.sinif matematik kursu programlarımız her öğrenciye farklı katkı sağlayacak ihtiyaçlarına dönük çalışmalarla bireysel başarıyı temel almaktadır.

10.Sinif ÖZEL MATEMATİK KURSU

YKS hazırlık öncesi 10.sijif düzeyindeki öğrencilerimizle 10.sinif özel matematik kurs programları uyguluyoruz. Öğrenci motivasyonunu sağlayan uzman öğretmenlerimizce yapılan konu anlatım ve tekrar derslerini yoğun soru çözümleriyle pekiştiriyoruz. Ogrencinin ihtiyaç duyduğu eksiklerinin giderilme durumunu , pratik gelişimini analiz eden uzman öğretmenlerimiz 10 .sınıf matematik kurs kapsamında ara sınavlar yapar. Öğrenci takip programları üzerinde değerlendirmeler sonucu ulaşılan tespitlerle kontrollü ve hedefe odaklı çalışmalar yapılır. Değerlendirmeler 10.dinif ogrencilerin öğrenme ve pratik yeteneklerindeki performansı düzgün artırmayı ölçek alır.
Disiplin ve sıkı çalışmayı gerektiren matematik kurslarımız az sayıda öğrenciyle onların gelişimlerini garanti eden sistemli özverili çalışmayı merkeze alır.
Deneyimli bir öğretmen ekip desteği ve gerekli imkanlar sağlandıktan sonra programlarımızı Aktif olarak değerlendiren her bir 10.sinif öğrencilerimiz sonuçta istediği başarıya ulaşır.
Okul derslerinden belli aralıklarla öncesinde işlenen ders konular 10.SINIF öğrencilerin okula her yönden hazır ve katılımı yüksek aktif bir konumda olmasına imkan verir.
Matematik kurs surecinde derslerimiz tamamıyla 10.sinif OSYM müfredat içeriğine uygun bir işleyişle ilerler .
Yazılı hazırlık öncesinde tekrar dersleri eksiksiz yapılır. Öğrencinin küçük başarılarla derslerine ve matematiğe ilgisinin yoğunluk kazanması bizce önemlidir. Küçük adımlar büyük başarılara bir basamaktır .
İyi bir 10.sinif matematik temeli edinerek TYT Ayt MATEMATİK sınavlarına sağlam bir alt yapı oluşturmak isterseniz sizde programlarımıza katabilirsiniz .. Basari için ister Grup ders ister bire bir eğitim.. 10.sinif YKS Matematik kurs unu deneyimli öğretenlerden almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Salı Perşembe Cumartesi Pazar 09.30 matematik 16.30 matematik matem 10.40 . Matematik 17.20 matematik sınav haz 11.30 Matematik 13.00 Bire bir program 10.sinif matematik kursu programlarımıza öğrenciler ister grup dersi isterse bire bir ders olarak katılabilirler .