Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

11. SINIF MATEMATIK KURS

11.Sinif matematik kurs programlarımız
Tamamıyla 11.sinif matematik müfredat konularının öğrenilmesi ve soru çözümleri yapabilmeyi sağlar . Okul derslerinde eksik kalan matematik konuları üzerinde yogunlasilarak yapılan etkin çalışmalardır.

11 SINIF MATEMATIK KURSU NELER SAĞLAR

KONULARIN GENEL BAKISLA FARKINDA OLUNAMAYAN DIKKAT GEREKTIREN ÖZELLIK ANALIZLERI .
HER KONU YA AIT OZELLIKLERIN KALICI OGRENILMESINI SAGLAYAN ORTA VE ILERİ DUZEY SORU COZUMLERI
YAZILI HAZIRLIK CALISMALARI
ÖSYM SORU ÖRNEK ANALIZLERI
GÜÇLÜK ÇEKİLEN HER AYRINTI VE SORU ORNEKLERI NDE AKTIF ÖĞRETMEN DESTEGIYLE
11.sinif Lise öğrencilerinin matematik dersinde dağa aktif ve başarılı olmalarına imkan sağlıyoruz.
Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

11.SINIF haftalık matematik destek program örneği

Pazartesi Salı Cumartesi Pazar 09.30 . Matematik 16.30 matematik matem 10.40 . Matematik 17.20 matematik sınav haz 11.30 . Matematik 13.00 Bire bir program

11.SINIF MATEMATEMATIK KURSU ALMALIMIYIM ?

Öncelikle 11.sınıf matematik kursu farklı durumdaki çoğu öğrenciye etkin katkılar sağlar . Tanıma ve değerlendirme yaptığımız öncelikli etkinlik derslerimizde öğrenciler gerek 11sinif gerekse temel matematik konularında eksikliklerini açıkça fark eder . Geçmiş yıllara ait konu veya işlem yeteneği bakımından yetersiz oldukları durumları fazla zaman geçmeden fark etmeleri onlara büyük avantaj sağlar.
Bu amaçla uyguladığımız yaz programlarımız ve sene içi tekrar derslerimiz 11.sinif matematik kursu öğrencilerinin eksiklerini kapatmalarına olabildiğince imkan sağlar.
Belli bir sistem ve öğretmen kontrolünde uygulanan programlar öğrencilerin iyi bir disiplin kazanmalarını sağlarken vakitlerini Tyt Ayt sınavına hazırlıkta verimli geçirmelerine bir kapı açar.
11.sinif matematik kursu süresince verilen ödevler, soru çözüm programları ve yapılan tekrar dersleri sayesinde öğrenciler evde bireysel çalışmalarına göre daha tempolu ve motivasyonu yüksek forma girerler.
Kısacası Daha kontrollü ve profesyonel bir destek alarak sınava hazırlanmayı sağlayan 11.sinif matematik kurs TYT AYT hazırlık ve okul derslerine destek vermekte öncü bir hizmet olduğundan ikilemde kalmadan dogru karar verilebilecek ideal bir tercihtir.

Ankara matematik kursu , Matematik kursu Çankaya En iyi matematik kursu

Veliler öğrencilerinin bir kursa ihtiyacının gerekli olup olmadığı doğrultusunda gerekli bilgi ve yönlendirmeyi öğretmenleri ile de görüşerek alabilirler. Böyle bir konuda öğrenciyi tanıyan öğretmeni en dogru tespiti yapacak kişidir. Öğrencinin hangi konuda ne kadar eksiği olduğunu bilen kişi öğrencinin bizzat öğretmenidir. Diğer yandan potansiyeli ve öğrenme hız düzeyi ne ölçüde bu eksikliklerinin giderilebileceği konusunda eksiksiz bilgi verecektir .
Gerekli durum analizinden sonra öğrenciler 11.sinjf matematik kursuna Yaz kamp çalışmaları ile katılabilirler. 11.sinjf yaz kampı öğrenciler fayda sağlayacağı ve öğrenme gelişimlerini hızlı bir şekilde katkı veren öğretmenlerimizle iyi bir performans ortaya koyabilirler .

Konu Eksiğiniz az ise Öğretmenlerimizle Tekrarlar ve Soru Çözümü

Bilineceği gibi 11.sinjf matematik kursunun amacı ileri ki yıl girilecek olan Tyt AYT sınavına kapsamlı çalışma ortamı oluşturmaktır. Konuları genel olarak bitirmiş 11.sinıf öğrencilerimizle gerekli tekrarlar dan sonra ağırlıklı olarak farklı güçlük sevilesinde OSYM sınav soru tarzlarını inceliyoruz . Böylece öğrencilerin karşılaşacakları soru tiplerini pratik analizlerde çözümlemelerine fırsat sağlıyoruz.
Soru çözümlerinde karşılaşılan her zorluk öğrencinin konu öğrenirken dikkatinden kaçan can alıcı özelliklerin farklı uygulamalarıdır. İyi bir soru çözüm programı planlı olarak bilginin pekistirilmesini sağlar. Çünkü her soruda öğrenci o konuyu konu bilgilerini de aslında inceleyerek tekrar etmiş olur
Yapılan çalışmanın dikkatli ve deneyimli bir öğretmen kontrolünde öğrenciye sağlayacağı katkının ona önceden bilgisinin aktarılması ( yani program amacının verilmesi ) 11.sinjf matematik kurs öğrencisini çalışmaya daha iyi motive eder.
Sizin de aradığınız 11.sinif matematik kursu ise alanında uzman öğrencilerini hem konu öğrenme hemde test pratiği yönünde aktif kılan sistematik çalışma anlayışını benimseyen bir matematik öğretmeninden bu hizmeti almalısınız.
Matematik kursu alırken eşdeğer sınavlara giren diğer öğrencilere göre daha iyi bir calisma sistemine sahip olmanız büyük avantajdır. Gerekli dokuman ve testleri bitirip süreyi en etkili şekilde kullanarak sinirli kontenjanlarla alımların yapıldığı sınavlarda başarıya ulaşmanız daha kolay olacaktır. Sistemli ve planlı çalışmanız sayesinde 11.sinif matematik kurs programları her öğrenciye kendini ve yeteneklerini daha iyi tanımakta farkındalık oluşturur.

11.SINIF Matematik KURSU ÖZEL DERS desteği.

Matematik kurs programlarımızda 11.sinif öğrencilerin alacakları özel dersler daha az stresle çalışmayı sağlar .Ayrıca karşılaşabilecekleri farklı durumların öngörüleri ile en sağlıklı sonuçları elde etmelerine imkan verir. Diğer yandan Sayısal bölümün ağırlığının matematik konularını içermesi
11.sınıf öğrencilerinin sınavlarda başarılı olabilmeleri için matematik özel ders e ihtiyacını ortaya koyar. Bu etkenler dikkate alınmaz ve gerekenler yapmaz 11.sjnif matematik konui eksikliği öğrencinin ileri aşamalarda gidermekte üstesinden gelemeyeceği farklı zorluklarla karşılaşmasına yol açabilir. Diğer yandan iyi bir matematik kursunda derse katılma surecinde sizin de görebileceğiniz gibi öğrenme ve pratik gelişiminiz hızlı bir şekilde artacaktır. Bu sonucu program sürecinde 11.sinif matematik netlerinizin artışıyla somut olarak görebilirsiniz.
Ankara ve farklı semtlerinde nitelikli ve yapıcı sonuç alınabilen bir matematik kurs desteğini özel ders programlarıyla bütünleştiren öğretmenlerimizle okul derslerindeki başarılarınıza ek olarak TYT AYT sınav hazırlık sürecini de en başarılı şekilde geçirmeniz bizimle mümkün.