Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!

TYT AYT Özel Dersler

TYT AYT Özel Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

LGS Özel Ders

LGS Özel Ders için bize ulaşabilirsiniz.

DGS KPSS Özel Ders

10 yıllık geçmiş öğretmenlik tecrübe deneyimine sahip öğretmenlerle çalışmalarımızı yapıyoruz.

TYT AYT Hazırlık
5 Kişilik Grup Dersler

TYT AYT Hazırlık 5 Kişilik Grup Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

11. sınıf matematik özel ders

11. Sınıf Matematik Özel Ders

Her çocuk matematik öğrenebilir ilkesi ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. ANKARA ÖZEL DERS merkezleri bünyesinde olimpiyat özel derslerle 11. sınıf öğrencileri Temel matematik becerilerini sistemli programlarımızla kolayca geliştirebilirler. Uzman öğretmenlerimiz matematik konularını öğretirken akıl yürütme modelleme problem çözme gibi becerilerin kazanımı için çalışmalar yürütmektedirler.

MATEMATİK NEDİR

Matematik dersi genel mantığın uygulama alanı olduğundan insan zekâsının bu dogrultuda işlemesi görevini üstlenir. Birçok insan için matematik hayatı zehir eden, matematik sınavı denildiğinde öğrencinin içini karartan bir korku olup okulun bitimiyle çoğu kişinin kurtulmak istediği sıkıntılı bir kabustur.

Elbette herkesin matematiğe karşı yorumu sadece bu doğrultudaki soğuk ifadeler olmayabilir. Bazıları için ise matematik dersi hayatı anlamanın yolu ve sevmenin ve başarının anahtarı olmuştur.

Lise Matematik ders konuları özellikle ciddidir. Bu ciddiyeti dikkate alarak sistemli olarak ilgilenildiğinde matematik dersinin korku duyulan disiplinlerden olmayıp yaşam gibi eğlenceli yönlerini görmek aslında çok kolaydır. Hatta yakınlaştığınız zaman matematik dersinin sizi dinlendirdiğini de fark edebilirsiniz.

Okullarda ise uygulanan alışılagelmiş ve ilgi çekici olmayan anlatım tarzlarından dolayı matematik dersine karşı öğrencilerin zor ders ve anlaşılmayan konular olarak değerlendirmeleri matematik öğretim yöntemlerinin yetersizliğinden kaynaklıdır.

11. SINIF MATEMATİK DERS BAŞARISI İÇİN KAYGILANMAYIN

11. SINIF Sayısal ve Eşit Ağırlık öğrencileri matematik dersini hedef başarıları için öğrenerek eğitimlerini tamamlamak zorundadırlar. Bir kısım öğrenciler için matematik kolay öğrenebilirken çoğu öğrenci için kaygı düzeylerini artıracak seviyede zor olabiliyor. Matematik dersine duyulan bu kaygı başarıyı olumsuz etkilemekle birlik 11. sınıf okul programının yıl sonu bitimine değin matematik konuları daima en son planda çalışılacak bir ders olarak kalır.

Üzerinde zaman harcanmayan ve çaba gösterilmeyen bir dersten ise başarı beklemek mümkün olmadığından böylesi kötü bir sonuçla karşılamamak için matematik dersine önyargılı olmayıp konu çalışmak için zaman ayırmak en doğrusudur. Çalışarak ögrenebildiğiniz bilgilerle uygulama yapmanız sizin için matematik dersine yakınlaşmanızı sağlar ve gereksiz kaygılardan kurtulmanız için en doğru ilaç olur.

Yapılan çalışmalar Matematik kaygısının başarıyı ertelemenin yanında bu dersin okul programının sonuna kadar ertelendiğini göstermektedir.

Okul derslerinin normal işleyişi ile 11. sınıf matematik ders konularını öğrenmekte zorlanıyorsanız sizi de alanında uzman öğretmenlerimizle tanışmaya bekleriz.

Her bir öğrencisini tanıyıp iletişim kurarak onu anlayan ders sürecinde çekinmeden soru sorarak derse katılmanızı sağlayan ve düzenli ödev takip uygulaması ve eğitim koçluğu desteği ile hizmet veren olimpiyat özel ders eğitim kadromuz öğrencilerimizin hem okul yazılı sınav hem de iyi bir üniversite kazanmalarına kaynak olacak sağlam referanslı öğretmenlerdir.

Olimpiyat Özel Ders

ÖZEL DERSLER