Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

7. Sınıf Matematik Kurs

Orta okul eğitiminin farklı dersleri yle müfredat olarak en yoğun basamağı 7.sijiftur . Bu yıl görülen matematik Fen Türkçe İngilizce gibi dersler ileri ki yıllarda lisede karşılaşılacak olan konuların işlevsel temellerini barındırır. 7.sijif konularının bu yönüyle dikkatli incelenmesi iyi analiz edilmesi gerekir. Matematik dersinde olduğu kadar FEN ve Türkçe derslerinde de aynı durum söz konusu olup öğrencilerin ileri ki yıllarda mevcut potansiyel başarısının temeli olması bakımından dikkatli değerlendirilmelidir.

Bu bakımdan 7.sinjf öğrencilerin eğitim surecinde iyi bir matematik özel ders veya 7.sinif matematik kurs programlarıyla desteklenmesi gerekir.

Gereken ilgi ve yönlendirmeyle her öğrencinin 7.sinif matematik kursu ile ders başarısı artırılabilir.

Öğrencinin hem daha verimli etkili çalışması ve potansiyel yeteneğini ortaya koymasına fırsat veren 7.sınıf matematik kursu sunduğu etkin destekle öğrencilere olabilecek rakiplerine fark atmayı sağlar. Sonuç olarak matematik kursu alan öğrenciler farklı matematik konularına ait soru çözümlerinde aktif ve pratik olduklarından başarıları dikkat çekici düzeye ulaşır.

Öğrencilerinin geçmiş yıllardaki performansını bilen velilerin her türlü bilgi temellerinin oluştuğu önemli bir eğitim dönemi olan 7.sinifta matematik kursu ile birebir destek aldırmalarını tavsiye ediyoruz.

Matematik Ders Başarısı için Matematik kursu.

Okul eğitiminin gerekli sınıf ortamında farklı dokümanlarla desteklenen çoğu öğrencinin bireysel çalışması sonucu başarısı ancak belli bir düzeye kadar olur. İstediği başarıyı elde edemeyen öğrencilerin hem etkili öğrenme hemde pratik yapmalarına imkan veren kalıcı öğrenmeleri onların farklı yönden destek ve motive olmalarıyla mümkündür. Bunu sağlayacak en ideal yaklaşım 7.sinif matematik kurs desteğiyle bire bir özel derstir.


Ankara matematik kursu ayrıca öğrencilerine hangi konuların da eksik olduğunu belirleyerek her öğrenciye özgün çalışma programı sunar. Kurs öğretmenlerinin kontrolleri ile düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanırlar. Dikkatli konu analizleri ve öğretmen takibiyle öğrencilerin günlük çalışma ve soru çözme kapasiteleri artırılır. Her öğrenci kendinde ki duyuşsal ve bilişsel değişmeyi far keder .Fakat bunu bu dönemde en ideal şekilde yani bireysel gelişimine maksimum katkı sağlayacak şekilde koordine etmeyi çoğu öğrenci yapamaz . O yaşta yapması da beklenemez.

Bunu duygusal ve bilişsel gelişimini yaş durumlarıyla birlikte değerlendirebilen bu alanda uzman bir öğretmenin talep etmesi en doğrusudur. Böylece öğrenci motivasyonunun öğrenme düzeyinin artışıyla kısa sürede sağlanabildiğini hem veli hemde öğrenciler yaşantı yoluyla deneyimleyebilir.


Matematik Dersi Zor mudur?

Bu ifade sadece bir önyargıdır . Gereken çalışma Ve disiplinli programlarla her matematik konusunu her seviyedeki öğrenci öğrenebilir . Öğrenci sadece ne yapılması ve nasıl yapılması gerektiğini bilmedi gerekir .O kadar . Gerisi yapılacak programlı çalışmayla en kısa sürede ortaya çıkar.

Ayrıca matematiği daha sevilen bir düzeye getirmek için ogrencilerin psikolojik durumunu buna uygun bir konuma yükseltmek gerekir. Okul ve arkadaş çevresinde matematik sıkıcı bir ders olarak görülür. Matematik eğitimi surecinde karşılaşacağı bir zorlukta bu düşünce bilinç altında ister istemez belirecektir Bu ve buna benzer basit durumlar aşılabilir. Öğrencilere matematik ders konularını n sanıldığı kadar zorlayıcı ve içinden çıkılmaz problemler olmadığı etkin yaklaşımlarla gösterilir. Bilmediğini öğrenen veya bildiği veya eksik uygulamalarla bocalamar içinde sarmal olduğu sorularda en kısa ve özgün yaklaşımlarla akılda kalıcı notlar parlak fikirlerle matematik uygulamalarının zevkli bir ders olarak hayatlarına renk açması mümkün . Bu sağlanabilir. Bunun için 7.sınıf öğrencilerinin böyle çalışma yapan matematik öğretmenleriyle etkileşime geçmesi gerekir.

Öğrencilerin hem motive olmaları ve neler yapabileceklerini görmeleri adına en uygun zaman aralığı yaz kamp çalışmalarıdır. Yaz kampıyla verimli bir yılın ilk Hazırlık çalışmaları yapılır . Ayrıca hangi grup programlarının takibinin yapılacağının belirlenmesi yönünden ideal programlardır .

Her seviyedeki öğrencinin istekle katılabileceği aktif çalışma imkanı veren yaz kampları öğrencilerimizin gelişimlerini sağlayan ideal programlardır.

Yaz kamp çalışmalarımız da 7.sinif öğrencilerin ders dışında istediği konudan öğretmen desteğini alabilirler . Grup ve bire bir eğitimler sağlayan Ankara matematik kampı çalışmalarımızla 7.sinif öğrencilerin basari potansiyellerini sistemli bir şekilde artırmasına imkan sağlıyoruz.