Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
9. sınıf matematik özel ders

9. Sınıf Matematik Özel Ders

İyi bir hayata ve üniversite eğitimine hazırlık aşaması olan lise eğitim döneminin başlangıç basamağı olan 9. sınıfta iyi bir performans ortaya koymak her oğrencinin en büyük idealidir. Hedefinize ulaşmanız 9. sınıf matematik, fizik, kimya, türkçe ve sözel derslerden disiplinli bir çalışma programına uymakla mümkündür. Ayrıca 9. sınıf öğrencileri üniversitede hangi bölümü tercih ederlerse etsinler lise eğitim dönemi boyunca matematik dersinde başarılı olmaları bir zorunluluktur.

9. sınıf matematik özel ders programları ile 9. sınıftan itibaren 10 11 ve 12. sınıfa kadar tüm müfredat konularını kapsamlı olarak öğrenmelerini sağlıyoruz. OLİMPİYAT VIP'le eğitim kadromuzla öğrencilerimiz hem ortalamasını yükseltiyor hem de TYT sınavının matematik testine hazırlık yapmış oluyor.

9. Sınıf Matematik Özel Ders Neden Gerekli

4 yıllık bir sürece yayılan lise eğitim dönemi öğrencilerin hem üniversiteye hazırlık eğitimini almaları hem de mesleklerini belirleyecekleri önemli bir zaman aralığıdır. Çoğu lise 9. sınıf öğrencilerinde daha geniş ve ayrıntılı bir konu içeriğine sahip olan 9. sınıf matematik dersini tek başlarına her yönüyle kavramaları maalesef mümkün olmuyor. Ayrıca ortaokul matematik bilgi temeli zayıf öğrencileri temelden gelen bu zayıf işlem yetenekleri ile 9. sınıf matematik dersinde kendi çalışmalarıyla başarılı olmalarını beklemek oldukça zordur.

Bu durumdaki öğrencilerimize 9. sınıf matematik özel derslerimizde matematik dersini onların temel bilgilerdeki eksiklerini ekstra çalışmalar doğrultusunda gidererek uzman öğretmenlerimizle takip ve koçluk koordinasyonu sağlayarak uyguluyoruz.

9. sınıf matematik özel ders çalışmalarımızda amacımız; öğrencilerimizin bilgi öğrenme ve pratik kazanımıyla birlikte zamanı etkili kullanmalarını sağlamaktır. Âdeta matematikte yorumlayamayacağı hiçbir ayrıntı kalmaması gerekiyor. Böylece okul ve TYT sınavında karşısına çıkacak hiçbir soruda sonuca ulaşmakta sıkıntı yaşamayacaktır.

9. Sınıf Matematik Özel Ders Program Süresi Nasıldır?

9. sınıf matematik özel ders çalışmalarımızı ilgili öğretmenlerimiz öğrencilerimizle ile birebir olarak haftalık belirlenen gün ve saatte 4 saatlik programla düzenli olarak takip eder. Matematik dersinde bbaşarılı olabimek için düzenli çalışma en onemli kurallardan biridir.

9. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları

Ankara'da 9. sınıf matematik özel ders fiyatları noktasında biraz farklı kategorilerle karşılaşmak mümkün. Yine fiyat belirlemesi yapılırken farklı kriterler dikkate alınabiliyor. Fakat bütün bunlara rağmen verilen hizmetin içeriği süreci açıkca belli olduğundan gerçekçi olara değerlendirme yapıp Ankara geneli ailelerin tamamına uygun bir değer ortaya koymak ve bunu standart bir şekilde sunmak en doğrusu olacaktır.

Olimpiyat vip eğitim kadrosu öğretmenlerimizle ders ücret fiyatını gereksiz ve uçuk değerlerde tutmak yerine aile ve öğrencilerimizle yakınlaşmak ve matematik ders sıkıntılarını gidermek hedefiyle farklı bir yaklaşım ve bakış açısıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda her ailemize bütçelerine uygun bir değer ortaya koymakta gereken yaklaşımı görüşmelerimizde belirtiyoruz.