Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Batıkent Matematik Özel Ders

Batıkent matematik özel ders eğitim grubu olarak ortaokul lise ve ilk okul düzeyindeki bütün öğrencilerimizle matematik dersini kolayca öğrenmelerini sağlayacak etkin ve sonuç odaklı özel ders programları uyguluyoruz. Geleceğin yetişkin bireyi olacak olan şimdiki öğrencilerin iyi bir hayat koşullarına ulaşabilmek için okul eğitim süreciyle başlayan önemli bir mücadelenin içerisinde kendilerini bulunurlar.

BATIKENT matematik özel ders ile başarılı gelecek sağlayan olimpiyat vip kurs profesyonel öğretmen kadromuzun desteği öğrencilerimizle hem kurs merkezlerimiz hem de evlerinde birebir özelders çalışmaları yapıyoruz.

BATIKENT Matematik Özel Ders

Ortaokul ve lise ve TYT AYT hazırlık grubundaki öğrencilerimizle öncelikle ÖSYM ve MEB'in soru hazırlama teknik tarzlarını anlama mantığından yola çıkarak hareket ediyoruz. Olimpiyat vip kurs yayın grubu öğretmenlerimizin hazırladığı özel ders föy ve kitapçıkları ile öğrencilerimize anlatılan deslerimizle ilgili uygulama yapıp pratik kazanacakları ekstra döküman desteği sağlıyoruz.

Batıkent Matematik Özel Ders

Ankara da geçmiş dershane ve kurs öğretmenlik deneyimleri ile 21 yılı aşkın eğitim hayatımızda öğrencilerimizin hangi derste konunun hangi bölümü ile ilgili sıkıntısı olabileceğini biliyor çalışmalarımızı en doğru rota üzerinde yapıyoruz. Ortaokul ve LİSE Özel ders öğrencilerimize gireceği sınav konularını içeren etkili bir programı sınava kalan haftalık zaman aralığıba yerleştirerek uzman öğretmenlerimizle tablo oluştururuz. Hangi haftanın hangi günü öğrencinin hangi dersle ilgili hangi konuların yazılı hazırlık doğrultusunda işleneceği belirtildiğinden disiplinli ve sitematik bir yaklaşımla bütün öğrencilerimiz yazılı öncesi hazırlık özel ders programları ile istediği özgün desteği olmuş olur.

BATIKENT Matematik Özel Ders İmkanı

Türkiye'de günümüz eğitim koşullarında maalesef çoğu öğrenciler okul derslerinin tek düze işlenişlerinden yeterli düzey öğrenme sağlayamıyorlar. İyi bir hayata kapı açan tıp, mühendislik, hukuk fakültesini okumak istiyorsanız çok iyi bir başarı puanı alıp birçok kişiyi geride bırakmanız gerekir. Okul eğitiminin yetersizliği açıkca ortada iken sınav kaygısı içinde olan çocuklarınızın geleceğinin doğru yönde şekillenmesi adına keşke dememek özel matematik dersi imkanlarından faydalanması tavsiye ediyoruz.

BATIKENT matematik özel ders, her bir velinin çocuğuna iyi bir gelecek temeli atmak adına bütçesine göre sağlayabileceği en doğru bir yatırımdır. Günümüzde okul ve TYT AYT / LGS gibi sınavların hayatında çok belirleyici bir konumda olduğu öğrencilerimizin daha iyisini yapmaları için matematik özel ders imkânlarından faydalanmaları onlara büyük destek sağlar. Ankara batıkent matematik özel ders merkezi olan OLİMPİYAT VIP KURS bu desteği profesyonel öğretmen kadrosu ile en iyi ve ekonomik düzeyde sağlar.

OLİMPİYAT VIP KURS merkezlerimizde uyguladığımız özel ders öğrencilerimizle birebir derslere ek olarak hafta sonu ve hafta içi günlerinde haftalık 4 saatlik matematikten fizik kimya edebiyat ve diğer derslerinden kamp programları uyguluyoruz. Uzman öğretmenlerimizin desteği her bir öğrencimizin aldığı derslerden farklı düzey ve yeni nesil sorularının en doğru kısa yöntem çözümlerini öğrenmelerini sağlıyoruz.

Sizleri de olimpiyat vip kurs merkezlerimizde uzman öğretmen kadromuzun tanıtım dersleriyle tanışmaya bekleriz.