Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Ankara Matematik Özel Ders

Ankara matematik özel ders günümüz de farklı eğitim kategorisindeki öğrencilerin ögrenme gelişimlerini ders başarılarıyla birlikte artıran temel faktördür. İyi bir Türkçe kelime algısıyla birlikte edinilecek temel matematik bilgilerinin bütünlüğü öğrencilerin diğer derslerdeki başarısına kaynak olacaktır. İfade etme konuşma deneyimi ve sayısal işlem yeteneği olmadan bilgiyi kavrama uygulama yapmak mümkün değildir. Konuşmak ve işlem yapmak var olmanın karşılığıdır. Bu noktada matematik öğrenmek ve Türkçe kelime dağarcığıni geliştirmenin anlama paylaşma sonuç elde etme ve değerlendirme yapmak yönünden ne kadar önemli olduğu anlaşılır. Bireyin hayat surecinde karşılaştığı farklı durum ve olayları doğru teşhis etmesi sorunlar üzerinde çözüme ulaşmasını sağlayan etkin kararlar alabilmesi tamamıyla iyi bir eğitime dayanır. İyi bir eğitim ise sağlam bir matematik bilgi ve Türkçe kelime dağarcığı ve ifade becerisiyle sağlanır. Kişisel öğrenme ve gelişim aşamalarının dikkate alındığı bire bir eğitim modeli olan matematik özel ders uygulamalarıyla iyi bir eğitim sağlar. Farklı düzeydeki öğrencilerin öncelik ve düzeylerine göre diğer derslerdeki başarısına da imkan sağlar.

Tyt Ayt Matematik Özel Ders

Üniversite giriş aşaması olan Tyt Ayt test sınavları için Matematik konularını kapsamlı öğrenmek oldukça önemlidir. Her bir matematik konusu öğrencinin problem çözme becerisini artırmakla birlikte mantıksal düşünme yetisi sağlar. Fakat bazı durumlarda da matematik dersi bazı öğrenciler için zorlayıcı bir ders olabilir. İşte tam bu noktada Tyt Ayt matematik özel ders işlevsel olarak kendini uzman bir matematik öğretmeni anlatımıyla kendini gösterir. Tyt Ayt hazırlık sürecinde matematik temel bir gerekliliktir. Tercih edilecek sayısal bölümler özellikle matematik işlem ve bilgi düzeyini test etmektedir. Bu doğrultuda matematiği anlamak hayatının bir parçası olarak görmek ilgili öğrencilerin başari yolculuğunda hassas bir noktadır.

Matematik Özel Dersin Avantajları

1 .Bireysel ögrenme odaklı anlatım 2 .Öğrencinin Zayıf Bilgi Alanlarını Giderir. Çoğu matematik konuları içinde öğrencinin öğrenme zorluğu yaşadığı konu ayrıntıları farklılık gösterir. Matematik özel ders öğretmeni özellikle bu noktalarda bilgi verme ve uygulama yapma desteği sunar . 3.Motivasyon Desteği. İlgi ve öğrenme düzeyine göre destek alan öğrencinin kendindeki olumlu değişimi görmesiyle kendine olan güveni artar. Dolasıyla motivasyonu artar. Ön yargılarından tamamen sıyrılarak Matematik dersine olumlu tutum sergilemeye başlar .

Matematik Özel Ders Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1 .Özellikle Öğrenci ihtiyaçlarına uygun program . Her öğrenciye uygulanan standart dersten farklı olarak öğrencinin hedef ve ihtiyacına dönük çalışma yapılmalıdır.

2.Deneyimli Aktif öğretmen. Özellikle özel ders anlatımı üzerinde deneyimli bir egitmen öncelikli tercih olmalıdır. Öğrenci algı düzeyi İlgi seviyesi ve sosyal ilgileri yönünden uygun tespitlerle yerinde adımlar atabilen aktif bir matematik özel ders öğretmeniyle özel dersler hedefleneninde ötesinde sonuçlar ortaya koyar.

3 .Süreç Analizi Geri bildirim . Matematik öğrenme deneyimini artıracak şekilde planlanmış derslerin anlatımı paralelinde öğrenci takip edilmelidir. Edindiği bilgiler ve uygulama düzeyi pratik seviyesi gibi etkenler ölçülüp ilerleyen dersler ona göre dizayn edilmelidir.

Matematik Özel Ders İle Öğrenmeyi Deneyimleme

YKS Tyt Ayt LGS Sınav hazırlık birebir eğitimlerimiz ayrıca Orta okul 6.sınıf 7.sınıf ve 8.sınıf matematik özel dersleri Lise 9.sınıf 10. sınıf 11.sınıf 12.sınıf Matematik özel dersleri olarak yapılır. Matematik özel ders programlarımızla Matematik öğrenmek her çocuğa eğitim hayatının farklı dönemlerinde karşılaştığı çarpma toplama ve diğer işlemlerle iç içe karşılaştığı matematiksel sembol ve uygulamaların anlam ve işleyiş yönünden mantığını kavratmaktır. İkinci olarakta öğrencide matematik dersi öğrenme isteğinin oluşturmaktır. Matematik konularının uygulamaları üzerinde kendi yaptığı çözüm deneyimleri ve elde ettiği dogru sonuçlar ile bir şeyler yapabilmenin verdiği hazla farklı konuları öğrenme isteğini artırmaktır. İlerleyen süreçte başarılarının devam ettiğini gören öğrenciler giderek artan matematik tutku ve hazzı ile matematik ders becerilerini yükseltirler.

Olimpiyat Özel Dersle Yaparak Hedefinize Ulaşın 

Matematik özel ders te öncelikle öğrencinin derse ilgi sinin artırılması gerekir. Bu da bir bakıma öğrencilerin matematik konularına karşı olan korku ve yapamama endişelerini gidermekle sağlanır. Matematik dersine karşı mesafeli duran bir öğrencinin ders konularıyla ortak bir paydasının oluşmasını beklemekte tabiki bir hayal olacaktır. Uzman bir eğitmenin önceliği öğrencinin derse olan mesafeli duruşunu ortadan kaldırmaktır. Matematik konularının ne kadar kolay ve yapılabildiğini göstermesi basari hedefine açılan ilk kapı olacaktır. Her şeyden önce öğrencinin harekete geçirmek ve ders surecinde istek ve dikkatle süreçte aktif kılmak verimli bir çalışma sağlar. Bu noktada matematik özel ders te ders konularını öğrencinin anlayacağı tarzda iyi bir planlama oluşturarak sunmak öğretmenin uzmanlık sorumluluğundadır. Her aşamada derse katılan ve öğrendiği bilgilerin farklı soru tarzları üzerinden kolay çözüm yolları sağladığını gören öğrenciler hedeflerine ulaşarak başarılı ve mutlu olurlar. Elbetteki böyle bir sonuç ulaşmak matematik özel ders programları ile sistemli ve planlı yapılacak çalışmalarla kendini gösterecektir.

Matematik Özel Ders 10. Sınıf  Tyt Ayt Kurs Programlar

Profders Eğitim en kısa sürede olumlu sonuçları sağlayacak bire bir matematik özel dersleri yüz yüze veya online olarak uygular. 10.sınıf düzeyindeki matematik konularının özellikle öğrencilerin desteğe ihtiyaç duyduğu ayrıntıları üzerinde ders anlatımları yapılır. Uygulama dersleri ve haftalık tekrarlar 10.sınıf matematik yazılı sınav hazırlığı icin iyi bir temel oluşturur. Düzenli uyguladığımız matematik özel ders 10.sınıf kurs programları ÖSYM sınav soru tarz örnek çözümleri doğrultusunda 10.sınıf öğrencilerimizin girecekleri TYT AYT Sınav Hazırlığına önemli bir başlangıçtır. Deneyimli öğretmenlerimizin hazırladığı ve öğrenci ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş özel ders programları anlatılan konuların uygulama dersleriyle ve pratik soru çözüm aktivitesiyle öğrenci deneyiminin aktivasyonunu sağlar. Sistemli çalışma ödevlendirme ve takip üçlüsünün odağında bulunan öğrenci koçluk desteği 10.sınıf öğrencilerimizin başarısına imkan verir.

10. Sınıf Matematik Özel Ders Avantajları

Lise eğitim döneminde öğrencinin hem düzenli bir program dahilinde çalışması hemde 10.sinif matematik konularını okul dersleri surecinde tam ayrıntılarıyla öğrenmesi bireysel çalışmasıyla her zaman öngörülebilir bir durum değildir. Bu bakımından matematik özel ders bu ve benzer konumda olan ve desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için önemli bir avantajdır. Hem etkili ders çalışma yöntemlerinin kazanılması hemde geçmiş eksiklerinin kapatılması mümkün. Ayrıca Uzman 10.sinif matematik özel ders öğretmeniyle yapılacak planlı programlar istekli her öğrenciye önemli bir rehber ve yardımcı konumundadır. İyi bir öğretmen Öğrenci ve ailesinin eğitim surecinde daha doğru ve hassas kararlar almasında ayrıntılı bilgi yönünden kaynak sağlayarak belirleyici olur. Deneyimli ve özverili bir matematik özel ders öğretmeniyle desteklenen ve istekli öğrencilerin okul ve sınav başarıları en kısa sürede kendini gösterir. Kendini ve neler yapabileceğini farkındalığını bilen öğrenciler hayatlarında daha mutlu ve başarılı olma imkanını elde eder.

10. Sınıf Matematik Test Çöz

Matematik özel ders lerimizle öğrencilerimizin temel bilgi seviyelerine göre anlatılan dersleri bilgilerini pekiştirmeyi sağlayan uygulamalar izler. Öğretmen kontrolünde öğrencilerin bireysel çalışması 10.sinif matematik test çöz etkinlikleri bunlardan bazılarıdır. Bireysel veya grup olarak yaptığımız bu tarz çalışmalarımız öğrencilerin sürece daha iyi adapte olmasını ve verimli bir eğitim alarak hedefine ulaşmasını sağlar.

Matematik Özel Ders 11. Sınıf Tyt Ayt Kurs Programlar 

Artık Tyt Ayt sınav hazırlık sürecinin biraz daha ciddiyet kazandığı bir yıldır 11.sinif. Bu eğitim döneminde 11.sinif öğrencilerin YKS Sınavının gerektirdiği standartlara uygun ders çalışma süreçlerini bizzat uygulamaya koymaları gerekir. Bu uygulamalar konu öğrenme analizler soru çözümleri ve ÖSYM Sınav örneklerinin bizzat deneyimlenmesi aşamalarını kapsar . Kısaca öğrenci basari hedefliyorsa YKS sınav atmosferine tamamıyla adapte olması şarttır.

Böyle bir süreçte lise öğrencisinin kendi başına yapacağı çalışma ve kontrollerle istenen hedef başarıya ulaşmasını beklemek çoğu zaman olumlu sonuçlanmayabilir. Öğrenci ne kadar istekli ve gayretli de olsa bu platformda deneyimli ve aktif bir egitmen gözetim ve desteğinde ilerlemesi daha avantajlıdır. Diğer yandan bu desteği sağlamak adına tercih edilen dershane ve özel okul yönelimleri iyi bir eğitim sağlasa da her öğrenci de istenen ve gözle görülebilir bilgi ve pratik test çözüm deneyimini yaşatamaz Bu ve benzeri durumlar sebebiyle istekli ve gayretli ogrencilerin başarısına kolaylık sağlamak dogru bir yaklaşımla sağlanır. Bu yaklaşım için TYT AYT Matematik özel ders ve YKS koçluk desteğiyle bire bir eğitim faaliyetlerinde bulunan aktif bir egitmen veya ekibiyle iletişime geçmek en doğrusudur.

Olimpiyat özel ders matematik özel ders programlarında 11.sınıf ders notları yazılı hazırlık dersleriyle başarılı çalışmalar yapılarak yükseltirler. Yapılan derslerle soru çözümleri pekistirilir. ÖSYM sınav örnek çalışmaları ile öğrencilerimizin öğrendikleri bilgilerle ilgili karşılaşacağı faklı olay örneklerini yaşamasını sağlar. . Sıkıntılı sorular üzerinde yaşanabilecek güçlükleri deneyimleyerek dogru ve pratik çözüm yöntemleri kazanımına aşamalar halinde ulaşırlar .

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders programlarını sağlayan olimpiyat özel ders ten Geometri özel ders , Fizik özel Ankara , kimya özel ders veya Türkçe özel ders hizmetini ihtiyacınız doğrultusunda alabilirsiniz. Bizden 0532 448 25 60 irtibat hattımız üzerinden talepte bulunabilir farkı programlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Matematik özel ders 11 .sınıf TYT AYT Kurs Çankaya matematik özel ders , Ümitköy özel ders , Çayyolu üniversite hazırlık Çayyolu dershane , Yaşamkent matematik özel ders , Yaşamkent dershane Ümitköy etüt merkezi , Yaşamkent etüt merkezi .

Matematik Özel Ders 12. Sınıf  Yks Kursu

12.sinif öğrencileri artık YKS hazirlik surecinde olduklarından heyecanlı bir gayret içindedirler. Temkinli davranıp motivasyonlarını korumaları onlara çok şey kazandıracaktır. Her 12.sinif öğrencisi YKS sınavıma gireceği ilk yılında istediği bölümü kazanmayı başarabilmelidir. Disiplin ve sistemli bir çalışmanın profesyonel destekle yönlendirildiği her koşulda ilk girişte istenen bölüm kazanılabilir. Öğrencinin çalışma boyunca kararlılığının sağlanıp önündeki engellerin daha kolay aşılması için 12. Sınıf matematik özel ders ve YKS kurs desteğinin sağlanması oldukça önemlidir.

12. Sınıf Özel Ders Almanın Faydaları

12.sinif Matematik özel ders ve diğer bire bir ders eğitimleriyle uzman öğretmenler farklı soru tiplerinin kolay çözüm yollarını öğretir. Matematik ve geometri konularını OSYM soru dağılımındaki sıklık değerleri ölçüsüne göre çalışarak öğrenir. Farklı stratejiler le tekrar yaparak pratik deneyimi kazanır . Özel derslerle YKs sınav atmosferine tamamen uygun bir yaşam standardı oluşturulur. Deneme yanılmalar Bilinçsiz ve rastlantısal bir döngüye kapılmak sadece zaman kaybıdır. Profesyonel bir egitmen desteği ve yönlendirmesiyle aşamalar halinde ilerlemek ise öğrenci başarısına imkan sağlanır. Doğru kaynaklarla Tam Destek Sağlanır . YKS matematik kurs özel ders programlarında tamamen öğrenci seviyesi ve durumuna uygun kaynak tespiti ve desteği çok önemlidir. Konuları güncel olarak öğrenmesi uygulama yaparak soru çözmesi ve zamanını en iyi şekilde değerlendirmesi adına önemi büyüktür.

Konuları zamanında ve planlı bir isleyişle öğrenmesinde etkin güncel kaynakla birlikte öğretmen desteği bir bütünlük gösterir. 12.sınıf Matematik özel dersler etkili zaman yönetimi Verimli Çalışma imkanı sağlar. 9.ve 10.sınıf eğitimleriyle temeli atılan Tyt matematik tyt fizik kimya Türkçe ders konularının tekrarının yapılması gerekir. Ayrıca 12.sinifta yoğunlaşan Ayt matematik ve diğer ders konularının birikmesi iyi bir planlama yaparak çalışmayı gerektirir. Kısacası sınava hazırlık yılı olan bu süreçte zamanı etkili ve yerinde kullanmak çok önemlidir. Bu da ancak disiplinli programlarla sağlanabilir. 12.sinif Matematik özel dersler koçluk desteğiyle farklı beceriler sağlaması yönüyle öğrencilerin yükünü hafifletir. Birim zamanda yapılan konu çalışması ve soru çözüm sayılarının artırılması matematik ve farklı ders konularına kapsamlı bir şekilde bilgi ve uygulama yönünden hakim olmayı sağlar. Kapsamlı öğrenmek bilgiyi özümsemeyi ve ÖSYM soru örnekleri üzerinde doğru sonuca ulaşmak yönünde analizler yapmaya kapı açar.

12. Sınıf Özel Dersle Yks De Başarıya Adım Adım

Planlı yapılan 12 sınıf matematik özel derslerle öğrenci kapsamlı durumuna göre iki haftalık 10 günlük deneme sınavları çözer ve net sayı değerlerini görür. Ayrıca öğrendiği konular içinde güçlük çektiği durum ve konu özellikleri neler olduğunu fark eder . Böylece hangi derste hangi soru türleri üzerinde tekrar yapması ve ek çalışma yapması gerektiğini deneyimler. Bütün bu asamalar da matematik özel ders öğretmeni desteğiyle kontrollü ve yapıcı olarak ilerler. Kısaca kararlı bir şekilde YKS ye adım adım yapılacak çalışmalar kontrollü bir şekilde değerlendirmeyle bütünleştirilirse basari kaçınılmaz bir sonuç olur.

8. Sınıf Matematik Özel Ders

Öğrencilerin öğrenirken farklı durum ve olayları keşfettiği heyecanlı bir dönemdir 8.sinif .Önceki yıllarda edindikleri bilgileri LGS sınav hazırlık yönünden daha aktif kullanmaları gereken ciddi bir hazırlık yılıdır. Daha sistemli ve planlı çalışmalarla LGS matematik Fen ve Turkce test soru tarzlarının dogru çözüm yöntemlerine odaklanmaları onların faydasına olacaktır ..

Bu süreç istenen hedefe ulaşmak için ciddi bur çalışma ve takip ve değerlendirme gerekir . LGS 8.sınıf belirli bir tempoda çalışsa dahi sınav platformunda istenen düzeydeki çalışma performansına ancak kendisini takip eden ve bilgi ve soru çözüm yönünden destekleyen bir öğretmenle ulaşabilir.

Olimpiyatozelders olarak 8 sinif öğrencilerimizin LGS doğrultusunda hazırlanmış özgün bire bir derslerle LGS hazırlık yapmalarına imkan sunuyoruz. Orta okul LGS özel ders programlarımızda öğrencilerimiz ğeçmiş yıl konu bilgilerinin düzenlemesiyle işlem yeteneklerini geliştirirler. Kuvvet alma ve Cebirsel ifadeler gibi ünitelerin işlenip 7.sınıf bilgileriyle bütünleştirilmesi kavrama ve uygulama deneyimlerini artırır .ilerleyen süreçte yeni nesil matematik konu ve soru tarzlarında düşünme ve çözüm becerisi kazanırlar.

Öğrenci Temel Durum Analizi

LGS 8.Sinif özel derslerimizde öğrencilerimizin farkli derslerden temel durum analizi yapılır. Talep edilen ders konuları üzerinde ögrenme uygulama ve LGS sınav stratejisi kazanımlarını sağlayacak yönde destek sağlanır.

Kişiye özgün Ders Planı

Her öğrencinin öğrenme tarzı ve algılama durumu dikkate alınarak 8.sinif matematik özel ders programları uygulanır. Ders dışı çalışma programları dokuman tarama ve hedef analizi tamamıyla öğrenciye özgündür.

Deneyimli Öğretmenlerimizle Desteği

Öğretmenlik deneyimi ve hassasiyeti gereğince her öğretmenimiz öğrencisini öncelikle tabir ve anlar.

Bilgi aktarma ve uygulama yapmak dışında ayrıca sureci en verimli şekilde geçirmesi amacıyla koordine eder.

Lgs Matematik Özel Ders Fiyatları

LGS hazırlık sureci bilgi öğrenmesi kadar değerlendirilmesi ve gerekli önlemlerin geç kalınmadan alınıp sonuca ulaşmak adına uygulanması yönünden takibi önemlidir . Bu takip bizzat bu alanda faaliyet gösteren deneyimli uzman öğretmenlerle yapılmalıdır. Kısacası öğrenci i bazında yapılan LGS Özel dersler zayıf oldukları konuları güçlendirip farklı stratejilerle sınavda yüksek performans göstermelerini sağlayacak rehberlik çalışmalarını kapsar .

Alınacak destegin ayrıntıları haftalık ders süreleri ve diğer kapsamlar Lgs matematik özel ders fiyatlarının belirlenmesinde bir ölçü olmaktadır . LGS matematik özel ders fiyatları noktasında öğretmenin deneyimi verdiği hizmetin niteliği de başka bir kriterdir.

Veli ve öğrenciler yıllık ve Aylık periyotlarla paket özel dersler veya uygun özel ders şeklinde tercihte bulunabilirler. Uygun matematik özel ders tercihinde bulunurken verilecek hizmetin kalite ve nitelik seviyesinin korunmasına özen göstermelidirler. Öğretmenin geçmiş tecrübesi elbette ki önemli. Fakat öğrencide öğrenme ve soru çözüm performans yönünden oluşturacağı değişimi baz almak daha da önemlidir . Lgs ozel ders ücretleri piyasa koşullarına göre 450 ile 750 TL aralığında değişim göstermektedir .