Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

8. Sınıf Matematik Kurs

LGS sınavı öğrencilerin Matematik konu üzerinde öğrendikleri bilgileri iyi analiz ederek dikkatli işlem yapmaları gereken önemli bir sınavdır. Hayatlarında ilk defa girecekleri merkezi sınavdan bilinçli olarak yapacakları çalışma ile orantılı olarak verimli sonuç elde etmeleri mümkün . Öğrencilerin Karşılarına çıkacak konuları iyi analiz etmekle birlikte önceki yillarin örnek LGS Matematik sorularını çözüp değerlendirme yapmaları oldukça önemlidir.

HER SEYDEN ONCE

Öğrencinin ve ailenin LGS matematik kurs hazırlık sürecine başlarken e mevcut bilgi potansiyeli ve neler yapabileceğini belirleyip uygun bir hedef belirlemek ve ona göre yol almak en idealidir .
Ulaşılabilir basari hedefleri ile yol alın. Böylece hem motivasyonunuz artar hemde bilgi ve pratik gelişiminize olumlu katkı sağlarsınız Bu konuda uman bir öğretmenimizin öngörü ve değerlendirmeleri ile ilerlemenizi daha sağlıklı sonuçlar elde etmenize imkan verecektir.

LGS MATEMATİK KURSU ILE KISA ISLEMLI DOGRU SONUCLAR

Aslında matematik dersi konu ve soru çözüm programları OSYYM sınav sorularının anlaşılır analizlerine imkan verdiğinde LGS sınavına ait çoğu sıkıntı ortadan kalkar . Matematik sorularının zorluğu her seviyedeki öğrenci için aşılması güç bir engel olarak görülmesine sebep oluyor. Bu engelin ortadan kaldırılması ilk defa girilecek bir sınav olması bakımından sadece öğrencinin çabasına bırakılması yapılacak bariz bir hata olabilir.
Matematik ders konularının içerik ve soru tarzlarının farklılığı nedeniyle çoğu LGS HAZİRLİK öğrencisi
Matematik dersini daha iyi anlayabilmenin özgün yöntemlerini araştırma çabasına girer. Elbette bu noktadaki en iyi alternatif LGS Matematik kurs programlarıdır. Bu programlar her konu için oldukça zengin bir destekle kalıcı öğrenme deneyimi ve pratik soru çözümleri içerir. Sınırlandırılmayan ı ders süreleri etüt ve birebir çalışmalarla anlaşılmayan hiçbir OSYM sorusu kalmayacak bir çalışma ortamına kavuşabilirsiniz.
İlk karşılaştığınızda çok yadsıdığınız konu ve sorular Lgs matematik kursu ile artık bir kaç işlemle hemen halledebileceğiniz bir duruma gelir. Öğrencinin matematik dersini kapsamlı olarak anlayabilmesine imkan veren özenli soru çözümleri matematik kursunda yapılmaktadır. Çoğu okullarda yerine getirilemeyen bu uygulamanın iyi bir LGS matematik kursu ile öğrencinin hem bilgi hem de sınav motivasyonu bakımından güçlü olmasını sağlayacak bir düzlemde karşılanması mümkün.
Dersi dinlerken aklına takılan her türlü soruyu sorup cevabını alabilmesi ayrıca kurs öğretmenlerinin yönlendirmesiyle bireysel çalışma programlarları üzerinden yapılan tekrarlar ile her öğrencinin daha başarılı olmasına imkan sağlamak uyguladığımız LGS matematik kurs programları ile artık daha kolay .

LGS MATEMATİK KURSUNDA İŞLEYİŞ NASIL ?

Öğrencilerin Hayatlarında oldukça önemli ve kararlarını belirleyecek LGS sınavında Matematik alt yapılarını güçlendirmek önceliğimizdir. Yoğun ve her öğrencinin verim alabileceği bir programla Lgs matematik konularını özümsemelerini sağlıyoruz. B u amaçla 10 kişilik özel grup eğitimleri içerisinde 8.sinif öğrencilerin potansiyel öğrenme ve çalışma becerilerini artıracak birebir eğitim desteğiyle yol alıyoruz. Her işlenen matematik konusundan sonra ogrencilerin birebir tekrar ve uygulama yapıp takıldığı soruları öğretmenlerinin desteğiyle halletmeleri basari heyecanlarını artıran önemli bir güç oluyor. Her öğrencinin takibi ve planlı ödevlendirilip kontrolleriyle kademeli olarak ilerleme sağlıyoruz.
Amaç bireysel hedefine ulaşmak isteyen öğrencileri disiplinli bir çalışma ortamında deneyimli bir öğretmen ekibi ile ortak paydada buluşturup bu zor mücadeleyi donanımlı bir programla sonuca ulaştırmaktır .

Yaz programları ile başladığımız çalışmalarımız Hafta içi 10.30 ile 17.00 arası 5 günlük periyotla

6 haftalık süreyi kapsar. Normal okul programları esnasında hafta sonu 10.00 ile 16.00 arası

Cumartesi ve Pazar günlerinde uygulanan derslerdir. Programa katılan grupların durumlarına göre öğrenciler hafta içi Salı veya Perşembe günleri ek ders ve bire bir ders desteği alabilirler.

Periyodik olan bu programlarımız sene sonuna kadar devam eder. Her öğrencimiz bireysel çalışmaları esnasında destek alacağı öğretmeninden anında bilgi edinebilir .Öğrenmeye aktif çabasıyla katılım sağlayan öğrencilerimiz hem daha kalıcı öğrenir hemde aşama aşama boşluk kalmadan bütün konuları OSYM soru tarzlarının analiziyle incelemiş olur .

Uyumlu grup çalışması ve teknik destek ve zengin dokuman desteğiyle her türlü sınav senaryolarına önceden hazır olmaları onları başarıya motive eder..