Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

ANKARA TYT MATEMATİK KURSU

YKS sınavının Tyt matematik testinde daha ziyade sıkıntı yaşandığı bu sınava hazırlık yapan çoğu öğrencinin tecrübesiyle sabittir. Gerekli bilgi altyapısı eksikliği veya v geçmiş yılların verimsiz çalışma düzeni gibi farklı etkenler bu sonuçla karşılaşmanıza sebep olabiliyor. Uzun soluklu ve kararlı bir çalışmayla elde edebileceğiniz tyt matematik ders başarısını temeliniz zayıfsa kısa bir periyoda sığdırmak mümkün değildir. Tyt Matematik konularını öğrenmek disiplinli ve planlı bir çalışmayı gerektirir. Bu süreçte on bilgi seviyeniz başta olmak üzere düzenli ders calusma alışkanlığı edinip konu analizlerini süreli ve kotalı soru çözümleriyle bütünleştirerek başlangıç yapmalısınız. Hedefe ulaşmakta bilgi ve pratik becerinizle birlikte motivasyon seviyenizde oldukça önemlidir . Yoğun ve ciddi bir hazırlık olan bu sureci farklı deneyimleriyle tecrübe etmiş Ankara Tyt matematik kursu ile desteklemeniz size daha sistemli ve verimli calusma imkanı sağlar.

TYT MATEMATİK YAZ KAMPI ILE BASLA .

Yaz kampı matematik bilgi alt yapısının kazanılması adına iyi bir başlangıç yapmakta en ideal zamandır. Grup ve birebir derslerin ağırlıkta olduğu Tyt matematik yaz kampı çoğu öğrencinin eksiklerini fark etmesi ve potansiyelini artırabilmesine önemli bir fırsattır. .
Neye nasıl başlamalıyım ? Hangi konuları hangi sırada öğrenmem uygun olur . Daha verimli çalışabilir miyim ? Benim için en uygun ders çalışma programı nedir ? Günlük ve haftalık kaç konu öğrenebilirim.? Günlük kaç soru çözebilirim ? Haftalık konu tekrarları nasıl ve ne şekilde yapmalıyım ? Öğrendiğim konularla ilgili TYT Matematik sorularının ne kadar çözebiliyorum?.
Değerlendirmelerini yapıp 7 haftalık yoğun bir çalışma temposu surecinde öğrenci hem kendini tanır neler yapabileceğini görür. hem karşı karşıya olduğu tyt matematik konu ve TYT matematik sınavına dair etki tepki durumunu yaşamış olur ..
Ekibimizle gerçekçi boyutta öğrencilerimizin durumlarını bu Tyt matematik yaz kampı ile belirleyip onlara TYT MATEMATİK KURSU için en etkili çalışma ve tyt hazırlık planını ortaya koyuyoruz..
Yaz kampı ile Öğrencilerimizin haftalık hangi dersten kaç saatlik program alması gerektiğini Grup veya birebir dersin Periyodik aralık sürelerinin tespitini yapıyor böylece Tyt hazirlik başarısı için onlara iyi bir başlangıç yapmaya imkan sağlıyoruz. Tyt Ayt yaz kamp çalışmalarımız 12.sinif 11.sinif ve 10.siniflar için farklı programlar halinde yapılmaktadır ..

TYT MATEMATIK KURSU ILE EKSIKSIZ OGRENME

Gelecek yıl TYT Ayt sınav hazırlığı yapacak 12.sinif veya 11.siniflar için öncesinde konuları genel itibari ile tanıma açısından en önemli programların TYT Matematik yaz kurs çalışmalarıdır. .
Bu çalışmalar öğrencilerin düzenli ders çalışma deneyiminden tutun farklı programların en etkili tarzda uygulanma düzeyine dair avantajlar sağlar. Öğrenci hem kendini ayrıca potansiyel durumunu analiz ederek neler yapabileceğini ve hangi yönlerde eksikleri olduğunu TYT Matematik yaz kamp çalışmalarıyla kolayca tespit edebilir..
Grup ve birebir destek programlarıyla matematik ağırlıklı olmak üzere gerekli diğer derslerinde anlatıldığı programlar her seviyedeki öğrencinin verim alabileceği ve kolay katılımını sağlayacak farklı ve özgün çalışmalardır . .
İhtiyaç duyulan ve stratejik önemi olan konular üzerinde yoğun dersler . Grup dersleri ile her seviyedeki öğrencinin etkili öğrenme imkanı Deneyimli öğretmenlerin konu anlatım ve ve başarı sağlamaya yönelik etkin yaklaşımları. Ders dışında her konudan kritik soruların ve OSYM tarz soru çözümlerinin sunumu . Kişisel rehberlik ve Ödev takip ..
Düzenli tekrar ve Deneme sınav uygulamaları. .
İle TYT matematik kurs çalışmalarımızla iyi bir tyt bilgi temeli sağlayıp hem TYT hem de Ayt sınavında başarınız en doğru adımı atabilirsiniz. .