Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Çayyolu Matematik Özel Ders

Sayısal dersler kategorisinde yer alan matematik dersi çoğu öğrenci için güçlükle kavranılan bir derstir. Bunda geçmiş yaşantılardan kaynaklı bir ön yargının da etkili olduğunu belirebiliriz. Her öğrencinin farklı düzeydey de olsa sayısal ve sözel beceri yeteneği illaki vardır. Önemli olan bu becerinin geliştirilmesi için çaba harcamak gerektiğidir.

Çayyolunda matematik özel ders programları uygulayan öğretmen kadromuz matematiğe istekli olan öğrencilere bu dersi kavrama ve uygulama yapmaları adına gereken özveriyi en yüksek düzeyde gösterirler. Bu özverili tempomuz onlara matematik öğrenme sevgisini aşılamak hedefine ulaşmak içindir.

MATEMATİK ÖZEL DERSİ NEDEN GEREKLİ

Matematikle olan bağlantınız gelişme gösterdikten sonra zamanla matematik soru şu çözmek test taramak ve diğer matematik çalışma süreçleri sizin için bir alışkanlık haline gelebilir. Eğitim döneminde resim müzik spor ve tarih gibi alanlara ilgi duyan öğrenciler gibi matematik bilimi ve konuları üzerinde ayrıntılı çalışmalar yapma isteği duyan matematik bilim hayranları da olabilir.

Öğretmen kadromuz esasında sizlerin ne istediğini dikkate alarak çalışma yapar. Öğrencilerimizin matematik dersi ile ilgili bir takım hedefleri olmaktadır. Örneğin TYT ve AYT sınavı veya LGS sınavı hazırlığına başlamadan, belirli bir puanı elde etmek amacıyla kendisini matematik net çıkarma hedefi koymaktadır.

İşte bizler OLİMPİYAT VIP eğitim kadrosu olarak öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmaları için çayyolu matematik özel derslerle onların en büyük yardımcısı oluyoruz. Küçük adımlarla başlayarak büyük mesafeler katetmeyi onlara öğretiyoruz. Böylece çok farklı soru tarzlarını kendilerinden emin olarak doğru çözme deneyimi ve pratik yeteneği kazanıyorlar.

ÇAYYOLU MATEMATİK ÖZEL DERS FİYATLARI

Birçok aile farkı koşullardan dolayı matematik özel ders ücretlerini kendi aile bütçelerine uygun düzeyde olması isteğinde oluyor. Çayyolu matematik özel dersi fiyatlarını değerlendirdiğimizde bu hizmetin farklı ücretlerle karşılık bulduğunu görüyoruz. Bunda hizmeti veren kişinin deneyim ve tecrübesi ve ailenin beklentisinde ayrıca belirleyici bir faktördür. Bizler düzenli uyguladığımız çayyolu matematik özel derslerimizde sizin için en uygun fiyat değerini teklif olarak sunacağımızı belirtmek isteriz. Ayrıca ücrette uygunluk sağlayabilmek için birden fazla ders alacak öğrencilerimizle iki veya üçlü özel grup dersleri ile özel ders desteğini hem daha çok ders hem de daha ekonomik boyutta hizmet alabileceğini belirtmek isteriz.