Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

ANKARA MATEMATİK KURSU


YKS ve LGS ye hazırlık yapan veya ara sınıf öğrencileri zorlandıkları matematik ders konularının dan egitmen desteğine ihtiyaç duyarlar. Kisiye göre değişen bu ihtiyaç öğrencilerin mevcut potansiyellerine göre farklı uygulamalar gerektirir. Bire bir öğretmenle matematik konularını bölümler halinde incelemek çoğu öğrenciler için daha iyi ögrenme imkânı sağlayabilir. Grup ve sınıf dersleriyle her bir kişinin gelişimini diğer arkadaşları ile karşılaştırarak değerlendirme imkânı bulduğu Ankara matematik kurs programları da çözüm üreten özgün bir uygulamadır.
Matematik kurs programlarında tecrübeli öğretmenler in anlatımlarıyla öğrencilerin anlaşılmayan matematik konularını ve soru çözüm sıkıntılarını gidermesi sağlanır. Kurs surecinde istenen verimli bir çalışmanın ortaya konulabilmesinde matematik kurs içeriklerinin kazandırılacak temel bilgi ve uygulamalar dikkate alınarak düzenlenmesi önemlidir. Öğrencilerin mevcut durumu potansiyeli ve her birinin hedefi ölçü alınarak Kurs faaliyetlerinin sureci takip edilmelidir..
Her bir konunun lise veya orta okul öğrencilerinin kavrama ve uygulama yapmalarına imkan verecek ayrıntılarla işlenmesi pek çok yönden avantaj sağlayacaktır. .
Ankara matematik kursu olarak eğitim kadromuzla Tyt Ayt ve LGS ve Kpss hazirlik yapan öğrencilerin sınavın temel dersi olan matematik konularından sistemli bir işleyişle planlı çalışmalar yapıyoruz. Eğitmenlerimizin farklı seviyedeki öğrencilerin anlayış düzeylerine uygun kavratıcı ders sunumları onların matematik korkularını aşmalarında önemli bir güç oluyor. .

SEVIYENIZE UYGUN MATEMATIK KURS

İşinde özverili öğretmenlerimiz sizleri hangi seviyede olursanız olun matematik kavramlarının bir ucundan tutarak sağlam adımlarla yol almanıza imkan sunar. 6.sinif 7.sinif matematik kurs programlarından tutun lise 10 .sınıf 11.sinif TYT AYT hazırlık matematik kurs çalışmalarına kadar .
her düzeydeki öğrencinin ihtiyacını karşılayacak alt yapı ve doküman desteğiyle başarmanıza imkan sağlıyoruz. Kurs surecinde katıldığınız programın hedefinize yönelik olarak değerlendirmeniz çok kolay. Yapacağımız matematik değerlendirme testleri yazılı sınav sonuçları ve TYT AYT Matematik denemelerimizin kademeli olarak artan başarılı sonuçları sizleri katıldığınız matematik kurs larimıza daha da iyi motive edecektir..
Kişisel ihtiyaçlarınız ve bireysel öğrenme yetenekleriniz ve seviyeniz dikkate alarak uyguladığımız matematik kurslarımız sizlerin başarıya ulaşmanızı temel hedef alır. .

ANKARA MATEMATİK KURS MERKEZI

Ankara matematik kurs merkezimizde tercihinize göre alacağınız bire bir matematik özel ders veya grup dersleri OSYM ve MEB müfredatına uygun olarak işlenmektedir. Çoğu öğrencinin anlamakta zorlandığı ders matematik dersidir. Matematik dersine olan böyle bir olumsuz yargınızı ancak iyi bir anlatım tarzı ve öğretim tekniği uygulayan uzman matematik geometri öğretmenlerimizle giderebilirsiniz.. TYT AYT LGS ve Kpss ve okul yazılı sınavlarına tamamıyla yeni nesil düzeyde e konu anlatım ve soru çözüm yöntemleriyle Ankara matematik kurs merkezlerimizde destek almanızı sağlıyoruz. Eğitim merkezlerimizde normal bir kursun sunabileceği hizmetten daha farkli ve ihtiyacınıza yönelik özel bir kurs programı sizlere farklı avantajlar sağlayacaktır.