Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT Kimya Özel Ders

TYT AYT KİMYA ÖZEL DERS

Kimya konu içerikleri öğrenciler için YKS hazırlık sürecinde oldukça önemlidir. Üniversite hazırlık sürecinde kimya ders konularında gösterdiğiniz başarılar elbetteki lise 9 ,10 ve 11 sınıf kimya bilgileriyle doğrudan bağlantılı olacaktır. Ayrica TYT AYT kimya konularına uygulamalarıyla hazırlanmak ciddi bir süreçtir. Lise 10 veya 11.sınıf kimya derslerinin sınırlandırılmış konuları üzerinde yazılı hazırlık çalışması yaparak geçer bir not almak oldukça farklıdır.

Kısacası TYT AYT Kimya testlerine Hazırlık tüm lise eğitiminde öğrenebileceğiniz kadarıyla deneyimlediğiniz tüm kimya ders konularını içerir. 12 . sınıf öğrenciler lise eğitimiyle birlikte YKS kimya hazırlık çalışmalarını birlikte yürütmek zorunda kalırlar.

Bu doğrultuda yoğun çalışma sürecinde bulunan öğrencilerin zorlandıkları TYT AYT KIMYA konularından birebir kimya özel ders almaları onlara ciddi düzeyde destek ve motivasyon sağlar .

Son sınıf ta TYT AYT ye hazırlık yapmak okula engel veya okul yazılı sınavlarına yoğunlaşmak YKS HAZIRLIK sürecine engellemiş gibi gözükse de olimpiyat kimya özel ders eğitim kadromuz planlı ve işlevsel çalışmalarıyla sizi bu ikilemden kurtarır.

TYT AYT KİMYA ÖZEL Derslerimizde ÖNCELİKLE Hedef

TYT AYT hazirlikta aşamasına gelmiş öğrencilerin çoğulunda karsilastigimiz öncelikli sorun hedef eksikliğidir. Bu durum öğrencinin bilgi alt yapı ve öğrenme ve gelişim düzeyi dikkate alınarak kimya özel ders öğretmeniyle dikkatli bir şekilde belirlenebilir .

Ancak bundan sonra belirlenecek özgün programlar ve bu programa göre atılacak adımlar bir anlam ifade eder. Hedef belirlenmeden yapılacak çalışma bOşa harcanan emekten zamandan başka birşey olmayacaktır.

Şunu açıkça belirtmek gerekir ki TYT AYT KİMYA ÖZEL DERS sayesinde hedefine yönelik çalışma yapan öğrencilerin kaygı düzeyleri düşmekte dolayısıyla başarı oranları artmaktadır.

TYT AYT KİMYA ÖZEL DERS İHTİYACA GÖRE BİR GEREKLİLİKTİR

Farklı değerlendirmelerle karşılaşırsa da 12.sınıf öğrencilerin sürecin başından itibaren bire bir TYT AYT KİMYA ÖZEL DERS ve puan türüne göre ihtiyaç duyulan diğer derslerden özel ders alması oldukça önemlidir. Elbetteki bu birebir eğitim kurumsal bir çatı altında uzman öğretmen desteği ile sağlanmalı....

Olimpiyat özel ders öğretmen ekibimiz 12.Sınıf öğrencilerinin okul ve YKS sinav hazirlik ikilemi yaşamadan her iki platformda da başarılı olmalarını takip ve rehberlik desteği çerçevesinde sağlarlar.