Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

YKS Fizik Özel Ders Ankara

Üniversite hazırlık yapan sayısal bölüm öğrencilerinin temelde zorlandıkları ders fiziktir. Bu birazda fizik konularının sayısal işlem gerektiren ve grafik ve şekil içeren uygulamalarından kaynaklanıyor diyebiliriz. Öğrenmeniz gereken bilgiyi sadece okumakla değil grafik şekil ve matematik sel işlemlerle ancak somutlaştırabileceğiniz fizik ders konuları özellikle dikkat ve çaba gerektirir. Fizik dersi ebetteki yapılamayacak kadar zor değildir . Fakat matematik sel alt yapı ve çalışma disiplini ister .Bunları sağlarsanız ve planlı çalışmalarınız sırasında zorlandığınız konularda uzman bir öğretmenden destek almanız durumunda engelleri kolayca aşmanız mümkün.

FİZİK ÖZEL DERS LE BASARILI YKS ve YAZILI HAZIRLIK

YKS ve ayrıca yazılı hazırlık süreci zordur. Sayısal çoğu konuları bakımından zorluk içeren Fizik dersi söz konusu olunca öğrenciler ister istemez çıkmaza girebiliyor. Lise 9.Sınıf 10.Sınıf 11 . sınıf öğrencilerin hem okul Fizik dersi hem 12 sınıf YKS sınav hazırlığında stressiz bir öğrenme dönemi geçirmelerine alacakları YKS Fizik özel ders Ankara’nın farklı katkılar sağlayacağı şüphe götürmez bir gerçektir.

OLIMPIYAT fizik özel ders öğretmenlerimiz lise öğrencileri ile onların okul dersleri ve yazılı sınavlarını yüksek başarılarının getirisini baz alarak iyi bir Fizik alt yapı kurulumu ile YKS FIZIK testinde istenen hedefe ulaşmayı sağlar. LISE fizik konularında her türlü güçlükteki sorunun pratik çözüm yöntemlerini uzman öğretmenlerimiz in ders sunumları ile kolayca öğrenebilirsiniz. Ankara’nın her semtinde uyguladığımız YKS FIZIK ÖZEL DERS programlarına ister eviniz isterseniz ders merkezlerimizde katılabilirsiniz.

OKULA TAKVİYE FİZİK ÖZEL DERS

Okula takviye olarak uyguladığımız ozel dersler en az iki veya üç ders üzerinden haftalık düzenli programlar şeklinde uygulanır. Her öğrencini kendine özgün ders çalışma programı ilgili öğretmenleri tarafından oluşturulup düzenli ödevlendirme kontrollü takip yapılır.

Bu takip süreci planlı bir çerçevede 9.10.Sınıf 11.sinif öğrencilerin bizden en çok talep ettikleri matematik fizik geometri kimya gibi ders konularının öğrenme gelişiminin sağlandığı izlemeyi temel alır . Bu süreç eksiksiz yapıldığında zaten öğrencilerimizin aldıkları matematik Fizik kimya derslerinin yazılı hazırlıkları da tam anlamıyla sağlanmış olmaktadır.

YKS FİZİK ÖZEL DERS 'TE OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat özel ders öğretmenlerimiz YKS FIZIK ÖZEL DERS lerle konsantrasyon süresini ve enerji seviyenizi dikkate alarak sizi derse sürecinde konu üzerinde motive eder .. Sizin başarıya ulaşmak için tek yapmanız gereken şey öğretmenlerimizin tavsiyelerine uymanız olacaktır.

YKS FİZİK TESTİ

Yeni uygulamaya konulan YKS sınavı bilindiği gibi TYT AYT sınavlarından oluşuyor . TYT Fizik 9 ve 10 Sınıf fizik konularını AYT Fizik testi ise özellikle 10 11 .12 sınıf fizik müfredatını içermektedir.

Öncelikle TYT Fizik ten başlayacak olursak : Madde ve öz kütle Dayanıklılık yüzey gerilimi Isı sıcaklık Genleşme Kati sıvı basıncı Gaz ve Akışkanların basıncı Kaldırma kuvveti Hareket Enerji Elektrostatik Mıknatıs ve Akım geçen Telin manyetik alanı Dalgalar ve ses Gölge ve aydınlanma Küresel Aynalar Işık prizması ve Renk Oluşumu

TYT FIZIK KONULARI olup dikkatli ve planlı çalışma sağlayarak TYT Fizik testinde istediğiniz net düzeyine ulaşabilirsiniz. Öncelikle konular i öğrenebileceğiniz iyi bir kaynak temin edip bireysel çalışmalarınızda ( bu durum ebette ki biraz yoğun bir program gerektirir.) belli düzeyde fizik bilgisi edinebilirsiniz.. Anlamadığımız konular olabilir . Bu konular üzerinde tekrar çalışma yaparak karşılaştığınız soruları ne kadar doğru çözdüğünüzü değerlendirin.

Tekrar yaptıktan sonra konu testi % 60 tan fazlası hatalı sonuçlanıyorsa uzman bir YKS Fizik özel ders öğretmeninden destek almanızı tavsiye ederiz. Bu konuda Olimpiyat özel ders ekibimizin geçmiş eğitim tecrübeli Fizik öğretmenleri sizlerin YKS FIZIK hazırlığında hem sağlam bir alt-yapı hem de farklı kaynakları kısa sürede taramanıza imkan sağlar...

AYT FİZİK ÖZEL DERS 'TE ALANINDA UZMAN ÖĞRETMENLER

Evet matematik işlem yeteneği gerektirir demiştik fizik dersi için. İşte AYT Fizik konuları bu işlemler bakımında n TYT ye göre daha yoğun bir içeriğe sahip. Kendinize bir hedef belirleyip İyi bir AYT hazırlık yapmak istiyorsanız fizik dersinden alanında aktif ve size matematik alt yapısı sağlayacak bir YKS Fizik öğretmeni ile çalışma yapmanız faydanıza olacaktır. AYT Fizik konularını biraz tanıyacak olursak Tork dengesi ve Ağırlık merkezi Basit makinalar gibi konular kendi içerikleri ile sınırlı konulardır . Fakat İvmeli hareket konu bilgileri dairesel hareket ve momentum ve atışlarda direk kullanılır. DİNAMİK konusu özellikle hareket problemlerinde kullanacağımız formüllerin çıkarılması ve mantığında bize yol gösterir. Açısal momentum Basit Harmonik hareket konuları ise dairesel hareket bilgileriyle direk sayısal olarak mantık ilgisi kurabileceğiniz iki konudur. Yani bu iki konu Dairesel hareket bilgileri ile şekillenir. Sevgili öğrenciler şunu öncelikle bilin AYT fizik konuları içerisinde Elektrik alan ve Elektrik potansiyel enerji ve kondansatörler adete bir grup oluşturur. Her öğrencinin kolaylıkla yapabileceği konulardır. İlerleyecek olursak Manyetik alan ve Yüklü parçacıkların hareketi ilk bakışta biraz yadırgarsınız fakat az bir çalışma ile kolayca üstesinden gelebileceğinizi göreceksiniz. Fakat bir kez konuyu incelemekle de konunun bütün ayrıntılarını öğrenmeyi de sakin beklemeyin. YKS FİZİK 'te dikkatli olacağınız En önemli konu İndüksiyon emk sı Alternatif alim ve Transformatörlerdir . Su dalgaları Su dalgalarında kırınım ve Doppler olayı Işıkta girişim Kırınım Elektromanyetik Dalgalar ise bu işin olmazsa olmazı Son olarak Fotoelektrik Olay Atom fiziği Radyoaktivite ve ÖZEL Görelilik Önemli fakat sadece bu son dört konudan sadece Fotoelektrik olay uygulama sayısal işlem gerektirir . İlgilenecek zamanınız varsa yapabileceğiniz uygulamalardır . Yani gözünüzde büyütmeyin . Atom fiziği biraz kavramsal bilgi öğrenmenizi zorunlu kılarken ,Radyoaktivite ise fiziğin aslında öncesinde kimyaya ait olan güzel bir konusudur .

Bütün arkadaşlara iyi çalışmalar .Başarılı yıllar dileğiyle ... Olimpiyat özel ders ekibi .