Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Ankara YKS Grup Hazırlık

Öğrencinin bireysel öğrenme ihtiyaçlarının karşılaşmasıyla birlikte zamanını en iyi şekilde değerlendirmesine imkan veren Ankara YKS grup hazırlık çalışmaları iyi bir üniversite kazanmakta kapsamlı programlar sağlar. Ankara YKS grup hazırlık Etkili ve kalıcı öğrenme ve profesyonel öğretmen desteginin ödev takibi ve rehberlik programları desteğiyle her bir YKS hazırlık ve Mezun öğrencilerine başarılarına artı katar. Programlarımızda öncelikle sizin öğrenme özellikleriniz kişisel eğilimleriniz alacağınız eğitimlerde daima yön belirler. Olimpiyat özel ders olarak öğrencilerimizi bireysel farklılıklarını dikkate alarak benzersiz uygulamalar ve en doğru yöntemlerle üniversite ve geleceğe hazırlıyoruz.

YKS hazırlıkta iyi bir bilgi altyapısı kadar öğrenilen bilgilerin pratik yöntemlerle bütünleştirilmesi çok önemlidir. Özellikle TYT AYT MATEMATIK geometri Türkçe ve Fizik kimya test sorularında pratik işlem seviyesi sınavda yüksek bir performans göstermeyi sağlar. Yapılan pratik uygulamaların her zaman kararlı olarak doğru sonuçlar verebilmesi için iyi bir alt-yapı deneyimi sonucunda kazanılmasını gerekli kılar. Böyle bir kazanım sadece kulaktan dolma bir kaç taktikle hareket etmekle değil sistemli ve bilinçli çalışmalarla ancak sağlanabilir. Böyle bir çalışma ancak alanında aktif YKS GRUP hazırlık doğrultusunda tecrübeli ve bilgisini farkı deneyimleriyle tecrübe etmiş uzman öğretmen kadrosuyla edinilebilir.

Ankara Olimpiyat grup eğitim yeni sınav sisteminin tüm ayrıntılarını dikkate alarak YKS hazırlık 12.sınıf ve Mezun öğrencilerine her türlü desteği sağlayacak bilgi alt yapı ve deneyimleriyle özgün bir hizmet sağlar.

Ankara’da YKS ÖZEL grup hazırlık programları hakkında bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İYİ BİR YKS HAZIRLIK İÇİN SAGLAM BIR ALTYAPI KAZANIMI DOĞRU VE UYGULANABİLİR ÇALIŞMA SİSTEMİ UZMAN BİR EGİTİM KADROSU ...

Başarılı olmanızda sizin izin ihtiyacınıza göre gereklilikleri sağlamanız bir zorunluluk . Yeni sınav sisteminde özellikle YKS matematik ve Geometri test sorularının çok faklı bir tarzda karşımıza çıktığını hepimiz biliyoruz. TYT Türkçe testinde ise kısmen bir değişim var. Ülkemizde normalde çoğu öğrencinin en büyük sıkıntısı matematik iken soruların böylesi güncel uygulama biçimleriyle karşınıza çıkması sizin için matematiği daha da içinden çıkılmaz bir düzeye getirdi.

YKS / TYT AYT MATEMATİK BAŞARISI İÇİN NE YAPILMALI

Öncelikle TYT AYT MATEMATIK test sorularının doğru anlamak gerekir. Bu da bazı sorularda uzunda olsa soru köklerini dikkatli okuyarak gerekli analizleri yaparak sonuca ulaşmaktır. Biraz sabır ve gayret göstermeniz hem işin içinde olmanızı hem de ilerleyen süreçte soru tiplerine alışmanızı sağlayacaktır. Konular ve içerikleri çoğunlukla aynı olduğunu bilin . Sadece matematik geometri ders konularında seyreltme ve ufak farklılıklarla oluşan değişimler var . Fakat soru tarzlarına gelince çoğunluğu tamamıyla farklı bir boyut kazanmış durumda . Bir bakıma iyi çünkü her zaman kalıplaşmış soru tipleriyle karşılaşmak yerine matematik konularını kısmi de olsa güncel hayat uygulamaları ike analiz etmek sizlere daha kalıcı bir öğrenme deneyimi sağlayacağından emin olun.

Ayrıca bu geçiş sürecinde çoğu öğrencinin yeni nesil soruları çözmekte çoğu zaman anlamakta zorlandığı bilinen bir gerçek. Evet karşılaşılan yeni uygulamalar başlangıç ta yadsınsa da zamanla alışılabilir. Yeter ki çaba gösterin. Öğrencilerin kendi bireysel çalışmaları belli bir düzeye kadar onlar için yeterli olabiliyor. Hedefledikleri üniversite ve bölümü kazanabilmeleri için hem yeterli bilgi pratik kazanımları hem de sınav uygulamalarına ait içerik detayları hakkında bilgi sahibi olmalarında onlara uzman bir öğretmen ekip desteği duruma göre gerekli olmaktadır. İşte Olimpiyat grup eğitim sizlere Ankara YKS GRUP HAZIRLIK programları ile YKS Sinav hazırlık sürecini kişisel öğrenme deneyimlerinizi dikkate alarak en doğru şekilde planlar. Sizde YKS hazırlık bire bir / grup program ayrıntıları için öğretmen ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.