Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Ankara TYT AYT Mazun Grup Hazırlık

TYT AYT sınavı hayatınızda girdiğiniz en önemli sınavlardan biri. Son sınıf öğrencilerden bir kısmı içinde bulundukları farklı etkenlerden dolayı ilk sınav deneyimlerinde istenen başarıya ulaşamayabiliyorlar . Biraz üzüntü ve kırgınlık yarasalarda TYT AYT sınavının bu ilk sonucu ile daha dikkatli bir çalışma sistemine alışmaları gerekliliğini fark ederler. Geçmiş hazırlık sürecinde yaptıkları hataları dikkate alarak verimli bir çalışma sistemiyle süreci en iyi şekilde değerlendirmek zorundadırlar. Kalabalık sınıf ortamlarının vakit kaybettiren farklı etkilerini dikkate alan veli ve öğrenciler daha özgün ve öğrenci özelliklerini merkeze alan bir TYT AYT MEZUN grup hazırlık programları arayışına girebiliyorlar.

Mezun öğrencilerin geçmiş bilgi altyapılarını değerlendirerek uyum sağlayıp verimli bir şekilde takip edeceği TYT AYT GRUP hazırlık dersleri her bir öğrencinin başarısını netice verecek kapsamlı uygulamaları içeren sistemli çalışmalardır.

ANKARA MEZUN TYT AYT GRUP HAZIRLIKLARI NASILDIR ..

Programlarımızda öğrencilerin önceki yıldan eksik oldukları konuları belirleyip bu konular üzerinde yoğun çalışmalar yapmaya öncelik tanırız. Daha öncesi sınav deneyimi olan Ankara mezun öğrencilerinin başarı seviyelerine göre ve çalışma kapasitelerini artıracak özel gruplar oluşturulur . Bireyin tamamıyla öğrenme ihtiyaçlarının karşılandığı bu grup derslerimiz haricinde grup / bireysel çalışma sistemimiz her seviyedeki Ankara mezun TYT AYT hazırlık öğrencisinin başarısına ve güvenle hazırlığına imkan sağlayacak bir boyuttadır.

MEZUN GRUP HAZIRLIK Uygulama ve Özellikleri..

Mezun her öğrencinin önceki yıl uyguladığı çalışma sisteminden farklı ve verimli bir programa ihtiyacı vardır. Öğrenci kişisel özelliklerinin belirlenmesi ve İhtiyaç duyacağı temel ders konularının kişilik özelliklerine uygun bir programla takibinin yapılması öncelikli bir adım olmalıdır.

Bu noktada Ankara TYT AYT Mezun grup hazırlık öğretmenleri mezun öğrencilerinin mevcut kapasitesini artıracak profesyonel bir destek sağlar.

Planlı ayrıca anlamlı ve yeni sınav sistemine uygun birimlerle öğrenilen bilgilerin öğrenciye katkısı ve düzenli kontrol / değerlendirmeler başarıya kapı açan uygulamalardır.

Mezun öğrencilerin kesintisiz bir öğrenme deneyimi edinmelerinde MOTIVASYON vazgeçilmez bir araçtır. Kendilerine gerekli bilgi ve pratik kazanımı sağlamakla kalmayıp ilerde karşılaşabilecekleri durumları öngörerek gerekli tedbirleri almayı zorunlu kılan motivasyon programlarının faydası edinilen yaşantılarla sabittir.

Bu kriterler dikkate alındığında mezun TYT AYT GRUP hazırlık çalışmaları ancak sorumluluklarının bilincinde olan uzman bir eğitim kadrosu desteğiyle sağlanabilir.

Geçmiş eğitim tecrübesiyle aktif faaliyet gösteren olimpiyat grup eğitim TYT AYT mezun öğrencileriyle bire bir ve grup eğitim alternatifleriyle hizmet verir. Olimpiyat eğitim kadrosu bu zorlu süreçte öğrencilerin akademik gelişimleri için her türlü desteği verebilecek altyapıya sahip uzman bir ekiptir.

ÇANKAYA MEZUN DERSHANE

Çankaya ilçesinin Birlik mahallesi , Hilal mahallesi , Sancak mahallesi ve Ayrancı mahallesinde ki mezun ve 12.sınıf öğrencilerimizin dershane taleplerini grup dersleri ile karşılıyoruz.

Mezun ve 12.sınıf öğrencilerin verimli dersler etkili programlarla iyi bir TYT AYT sınav hazırlık süreci yaşamalarına imkan sunmaktayız. Siz de Çankaya semtinde ikamet ediyorsanız kişisel özellikleriniz uygun bir eğitim programı ile TYT AYT hazırlık avantajı elde etmek için Olimpiyat özel ders ile iletişime geçebilirsiniz.

YENIMAHALLE MEZUN 12.SINIF DERSHANE

Ankara’nın Yenimahalle ve Demet evler semtlerinden gelen mezun 12.sınıf öğrencilerle hafta içi veya hafta sonu olarak TYT AYT YKS grup hazırlık çalışmaları yapmaktayız...

Öğrencilerimiz in tamamıyla kişisel özelliklerine uygun oluşturduğumuz homojen gruplarla onların başarılarına kapı açacak farklı alternatif çalışma olanakları sağlıyoruz.

Başarmak isteyen her öğrenciye gereken ilgi gösterilip emek verildiğinde hedeflenen mutlu sonuca ulaşılacağını biliyoruz. Sistemli çalışma sürecinde gerekli disiplin kurallarına uyan her mezun TYT AYT hazirlik öğrencimizin başarısına imza atmaya hazırız.

BATIKENT MEZUN DERSHANE

Batıkent te yerleşik bulunan çoğu mezun öğrencinin TYT AYT HAZIRLIK için tercihi Kızılay olmaktadır. Bunda daha uzman bir ekip desteği alabilmelerine birlikte farklı alternatiflerin sunulması ön planda .

Batıkent’in Ilkyerkesim mahallesi , İnönü mahallesi , Kent kooperatifi , Çakırlar Er gazi Uğur Mumcu gibi mahallelerinden gelen mezun 12.sınıf öğrencilerimizle Olimpiyat grup eğitim olarak hem bire bir hem de TYT AYT GRUP dersleri ile profesyonel destek sağlıyoruz.

Mezun TYT AYT hazırlık öğrencileri ihtiyaçları doğrultusunda matematik fizik kimya ve farklı derslerden TYT AYT ÖZEL DERS talebinde bulunabileceği gibi diğer öğrencilerle grup derslerine de katılabilirler.

ANKARA MEZUN TYT AYT ÖZEL DERS

Mezuna kalan çoğu öğrencinin yaptığı hata eksiklerinin farkına varmaması veya fark edememesidir. Geçen yıl TYT AYT sınavında hangi ders veya derslerden çok hata yaptınız. Öncelikle bunu belirleyin . Ve o sorunun giderilmesi için hamleler yapın. Ayrıca bire bir ÖZEL DERS LERLE öğretmen ve öğrenci arasında oluşan güçlü iletişimin hem etkili öğrenme hemde başarıya ulaştıran motivasyon sürecindeki etkisi oldukça önemlidir. ÖNERİMİZ öncelikle bunu dikkate alarak ihtiyaç analizi yapın !

Türkçe ve matematikten iyi iseniz Fizik kimya biyoloji fen derslerinden destek alın. Sosyal ve Türkçe netleriniz iyi fakat matematik alt yapınız zayıfsa onu güçlendirin.

Sayısal hazırlık yapıyorsanız Kimya Biyoloji den iyi netler çıkartabildiniz fakat matematik geometri den çok hatanız varsa Matematik Geometri ye ağırlık vermeniz gerekir.

İşte bu ve benzeri durumlarda iki veya tek bir dersten eksiğiniz varken fiyatı uygun ve her dersi alabiliyorum (Fakat orta düzey hatta yetersiz öğreniyorum ) diye kalabalık kurs sınıf eğitimi almanız yanlış ilaç almaktan ibarettir. Sonuçta eksiklerinizin hala kapatılamadığı sonuçlarla karşı karşıya kalmaya mahkum olursunuz.

Böylesi bir durum da öğrencilerimizi Sınav koçluğu desteği ile TYT AYT sınavında zayıf oldukları ders konularından takviye ederek profesyonel destek sağlıyoruz. Mezun TYT AYT ÖZEL DERSLERLE alacağınız ders matematik fizik kimya geometriden Tarih e değin hangisi olursa olsun basarinizin artış gösterdiğini bizzat deneyimlemeniz mümkün. Hemde kısa bir süre içerisinde. Fakat başarı sistemli ve kararlı çalışmayı gerektirir . Disiplin kuralları çerçevesinde mezun öğrencilerimizin olimpiyat özel ders programları ile TYT AYT test pratik deneyimi kazanmaları uzman öğretmenlerimizin desteğiyle mümkün .

Sizde Ankara mezun öğrencisi iseniz başarıya ulaşmakta disiplinli çalışma sürecine adapte olmakta bir engeliniz yoksa gereken bilgi altyapı ve pratik düzeyine ulaşmanızda olimpiyat özel ders ekibimizle tanışabilirsiniz.