Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Yaşamkent Matematik Özel Ders

Başarıya ilk adımınızı doğru kararla atın.

Yasamkentte bulunan orta okul ve Lise öğrencilerinin matematik fizik kimya ve diğer derslerden özel ders taleplerini uzman eğitim kadromuzla planlı süreçlerle karşılıyoruz. YAŞAMKENT üniversite hazırlık ve LGS hazırlık öğrencilerinin bu stresli süreçte ihtiyaç duydukları başarılı hazırlık desteğini akademik uzman öğretmenlerimizle güvenle alabilirsiniz.

Her bir dersin ayrı branş öğretmenlerimizle her seviyedeki öğrencimiz bilgi ve pratik kazanımını bire bir Yaşamkent matematik özel derslerle edinebilir.

Olimpiyat özel ders eğitim kadrosu Yaşamkent matematik özel ders , Yaşamkent Fizik özel ders , 6 , 7 , 8 .sınıf matematik Özel ders , Fen ve Teknoloji , Türkçe İngilizce özel dersleriyle başarı yolculuğunuzda sizlere destek sağlar.

YAŞAMKENT FİZIK ÖZEL DERS

Her seviyedeki öğrencinin eğitim sürecinde karşılaştığı engelleri aşması böylece daha başarılı ve yaratıcı kimlik kazanmasında ona rehberlik yapılması şarttır. Bu amaçla öğrenci ile iletişimi yüksek uzman bir eğitmenin desteğinin sağlanması geleceğine sağlam bir altyapı oluşturması adına yerinde bir harekettir.. . Kişiye göre farklı düzeylerde olsa Lise eğitim döneminde öğrencilerin kavramakta zorlandığı temel ders Fiziktir.

Veliler bu noktada ihtiyacı karşılamak için ister istemez belli ölçüde de olsa öğrenci isteklerini dikkate alırlar. Aslında öğrencinin Lise fizik konularında sıkıntı yaşaması durumunda süreçte verimli adımlar atılması adına isin çoğu iyi bir FİZİK ÖZEL DERS öğretmenine düşer. Bu noktada onun öğrenciyi iyi bir analizle tanıyıp başarı için yapılması gerekenleri tespit etikkten sonra öğrenci ve velilerin tek yapması gereken şey öğretmenin yönlendirmesi ile hareket etmesi olacaktır.

Tabi böyle bir durum Fizik öğretmeninin alanına hakim olmak kadar insan ve kişilk analizlerini doğru tespit ederek her birey için yapılması gereken uygulamaları doğru tespit etmesi doğal bir gereklilik olacaktır. İşte tam bu noktada Fizik öğretmeninin öğrenciyi tanıyıp onu küçük bir testten geçirmesi önemli bir koşul . Kişilik özelliklerinin analizi sonrası acil ihtiyaç duyduğu konu ve ders içerikleri üzerinde programa başlaması Yaşamkent Fizik özel ders programlarının daha başarılı sonuçlar vermesinde önemli bir adımdır.

ANKARA Olimpiyat özel ders eğitim kadromuzun uzman Fizik öğretmenleri Ümitköy Çayyolu ve Yaşamkent bölgelerinde 9.sınıf fizik 10.sinıf FIZIK 11. sınıf Fizik özel ders programları ile özgün destek vermektedir.

TYT AYT hazırlık yapan son sınıf ve Mezun öğrencilerimizin ise hedefledikleri üniversite hayallerinin gerçekleşmesi adına yoğun olarak ihtiyaç duydukları konu ve üniteler üzerinde duzenli özel ders programları uyguluyoruz... Fizik özel derslerimize size zor gelen konuları kolayca öğrenip daha çok test ve kaynak tarayarak pratik yapabilirsiniz.

Başarmak için geç kalmak istemiyorsanız İhtiyacınız olan konulardan Fizik özel ders için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

YAŞAMKENT KİMYA ÖZEL DERS ..

Lise 9 ve 10.sinif kimya müfredatı TYT KIMYA test içeriğinde yer alan konulardır.

Yaşamkent 9.sinif 10.sinif kimya özel derslerimizle öğrencilerin öncelikle müfredat konularını iyi bir alt-yapı ile öğrenmelerini sağlıyoruz. İster kurs merkezlerimizde ister evinizde alacağınız kimya özel dersler öncelikle okul başarınızı yüksek yazılı puanları sağlar. Bununla birlikte kazanacağınız test pratiği ile TYT KIMYA sorularını daha kapsamlı hassas analizlerle çözme deneyimi kazanırsınız. Böylesi bir 9 ve 10. Sınıf kimya konu birikim ve pratiğini olimpiyat özel ders ekibimizin desteğiyle kolayca edinebilirsiniz.

TYT KIMYA KONULARI

Kimya bilimi Atom ve periyodik sistem Kimyasal türler

Maddenin halleri Doğa ve kimya Kimyanın temel yasaları Karışımlar

Asit Bazlar Tuzlar

Müfredat başlıklarını içerir.

Olimpiyat özel ders olarak Kimya Eğitim kadromuz geçmiş kurs ve dershane tecrübeleri doğrultusunda sağladıkları güvenle sorumluluklarını en doğru şekilde yerine getiren özverili ve aktif öğretmenlerdir.

YAŞAMKENT 11.12 .SINIF KIMYA ÖZEL DERS

11.sınıf ve 12.sınıf kimya özel ders ihtiyacı duyan öğrencilerimiz in TYT AYT sınav hazırlığının daha da dikkat gerektiren durumları dikkate alınarak yapılır.

Bu durumlar 11.sınıf kimya konularının eksiksiz öğrenilmesiyle birlikte ek çalışmalarla olabilecek 9.ve 10 sınıf kimya konularını gereken başlıkları analiz etmeyi içerir. Böyle 11.sinjf kimya bilgilerinin önceki yıl kimya bilgileri ile ilişkilendirip anlamlı bütünler oluşturmak başarı taşlarını teker teker yerleştirmeyi sağlar.

11.sinjf öğrencilerinin kimya özel ders talepleri onların farklı ihtiyaçlarının ayrıntıları karşılayacak nitelikleri içerir. Bu anlamda Olimpiyat eğitim merkezlerimiz bütün öğrencilerimizin bire bir ve grup programları dışında öğretmenleri desteğinde düzenli olarak ders çalışmalarına imkan verecek şekilde dizayn edilmiştir..

Başarılarını şansa bırakmak istemeyen Yaşamkent öğrencilerimiz istedikleri öğretmenle TYT AYT KIMYA Özel ders paket programlarına katılabilirler.. Çalışmalarınızda başarılar dileğiyle.

YAŞAMKENT TYT AYT HAZIRLIK ÖZEL DERS

Günümüz Türkiye Gerçeğinde iyi bir meslek sahibi olabilmeniz isteklerinize uygun kaliteli bir üniversite kazanmanıza mümkün.

Bu hedefinize ulaşmanızda öncelikle kararlı olmanız şart. Sonrasında elbetteki çalışmanız gerekli. Çalışmalarınızı sistemli bir plan dahilinde haftalık programlarla oluşturmanız başarılı olmanız için ilk koşul . İşte böyle bir sistemli hazırlık sürecini her bir öğrencisinin kişisel özelliklerini dikkate alarak uygulayan Olimpiyat eğitim kadrosu TYT AYT hazırlık öğrencilerini kaygıdan uzak tutarak sağlam bir motivasyonla YKS ye hazırlar.

TYT AYT HAXIRLIK HEDEFIMIZ ...

Öğrencilerimiz kişilik özellikleri ve isteklerine dikkate alarak uygulayacaktınız disiplinli programlarla hedefledikleri meslek eğitimini alacakları bölümlere yerleşmeleri önceliğimizdir. Bunu sağlamak için TYT AYT konularını 12.sınıf ve Mezunlarla ayrıntılı anlatımlarla en baştan akarak işliyoruz.

Önceki yıllardan farkında olmadıkları konu eksiklerini kapatıp uyguladığımız ünite değerlendirme sınavları sonucunda ayrıntılı analizler yapıyoruz. Karşılaştırmalı kontrollerle her bir öğrencinin kazanım eksiklikleri tespit edilip , YKS hazırlık süreci hedefe odaklı olarak sağlam adımlarla tamamlanır .

YAŞAMKENT LGS HAZIRLIK LGS MATEMATIK ÖZEL DERS

LISE Geçiş sınavında en iyi başarıyı gösterebilmemiz için LGS sınav sisteminin gerektirdiği gibi performans göstermeniz gerekir. Evet çalışmak gerekir . Fakat çok çalışmaktan ziyade yeni nesil soru analizleri üzerinde deneyim oluşturacağınız konu bilgileri edinerek ise başlamak en doğrusu. Ayrıca LGS sınavı Matematik , Fen testi , İngilizce Sosyal Türkçe gibi farklı testleri içerdiğinden çalışmalarınızı iyi plan üzerinden haftalık programlar şeklinde oluşturmanız bir zorunluluk .

Öncelikle şunu bilin

Başarılı olmak istiyorsanız başlangıçta biraz zorlansanız da zamanla duzenli ders çalışmanın planlı günlük yaşantının verdiği dinamizm ile sizde bu LGS hazırlık programını sandığınızdan daha fazla seveceksiniz . Sadece bir adım atı n ve isin içine girin .

Unutmayın başarı fedakarlık ister .

YAŞAMKENT ÖZEL DERS VERENLER

Olimpiyat özel ders olarak Yaşamkent te özel ders veren öğretmen kadromuzla akademik hizmet sağlıyoruz.

Yaşamkent özel ders veren öğretmenlerimiz orta okul LISE den TYT AYT sınav hazırlık düzeyine kadar her seviyedeki öğrencilerine kişisel özellikleri dikkate alınarak yapılan bire bir çalışmalarla verimli öğretim faaliyetlerinde bulunur. Farklı alanlarda uzmanlaşmış öğretmenlerimizle siz de çocuğunuzun sıkıntı çektiği derslerden destek almasını sağlayarak okul ve yazılı sınav başarısını artırabilirsiniz.

Yaşamkent özel ders veren öğretmenler olarak öğrencilerimizin potansiyel öğrenme yeteneklerinin pratik uygulama seviyelerinin artışla imkan sağlamak önceliğimizdir. . Sizde Yasamkentte bulunuyorsanız Yazılı hazırlık özel ders TYT AYT MATEMATIK /LGS matematik özel ders Yaşamkent Fizik özel ders , kimya özel ders talebiniz için OLİMPİYAT ÖZEL DERS eğitim kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.