Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Kızılay Matematik Özel Ders

Ankara da kızılay matematik özel ders faaliyetlerimizi bütün öğrenci gruplarının ihtiyaç duydukları ders ve konular üzerinde düzeylerine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman öğretmenlerimiz orta okul LGS Hazırlık ayrıca lise matematik ve TYT AYT Hazırlık düzeyinde Matematik özel ders programlarını bire bir olarak uygular.

Matematik ve Geometri öğrenerek kalıcı başarı elde etmek istiyorsanız formül ezberleme anlayışında uzak durmalısınız. Öğretmenlerimiz sizlere matematik ve Geometri konularını sizin kendi yaşantınızla içsellestirip kalıcı öğrenmenize imkan verecek bir matematik alt yapı mantigi ile yaklaşmanizi sağlar....

KIZILAY ÖZEL DERSLER NASIL İSLENİR

Öğretmenlerimiz öncelikle sizi tanır ve ihtiyacınıza yönelik en kısa yoldan gelişiminizi sağlayacak bir plan tasarlar. Özel ders sürecinde öğrenme ve verim düzeyinizi her konunun bitiminde ünite değerlendirme testleri aracılığıyla ölçeriz.

Alınan sonuçlar ve öğrencinin de üzerinde tekrar durulmasını istediği bölümler varsa bunlar üzerinde çalışmalar yapılır. Branş öğretmenlerimiz kızılay matematik özel derslerimizde her bir konunun bitiminde derse ait notları öğrencisiyle paylaşır. Uzman kadromuz öğrencilerimize öğrendikleri konular üzerinde çalışma yapıp bilgilerini pekiştirecekleri testleri öğrencisiyle konu bitiminde zaman ayırarak inceler. Ayrıca onların zamanlarını daha iyi değerlendirmelerine imkan sunacak gerekli kaynak ve dökümanları doğru olarak belirlemelerinde rehberlik yapar.

ÖZEL DERSLE ETKİLİ DERS CALISMA

Öğrencilerimizin matematik konularını öğrenmeleri kadar verimli ders çalışma süreçleri oluşturmaları da çok önemlidir. Çoğu öğrenci bireysel olarak ders çalışma noktasında gerekli sürekliliği yerine getiremez . Bu durum da öğrencinin kendi kişisel özellikleri etkili olabileceği gibi motivasyon düzeyi ve dışsal faktörlerde durum üzerinde oldukca etkili olabiliyor.

Biz kızılay matematik özel ders programlarımızda Orta okul LİSE düzeyinde öğrencilerimizin özel ders programları dışında öğretmenlerimiz gözetiminde kısa süre aralıkları ile fakat düzenli ve sistemli ders çalışma düzeni oluşturmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin ders çalışma planı oluşturup uygulamaları öğretmenlerimizin rehberlik desteği ve kontrollü denetimleriyle sürdürülür .

Bu doğrultudaki çalışmalarımız geçmiş eğitim yıllarında çoğu öğrencimizin maksimum düzeyde verim alarak istedikleri başarıya kolayca ulaşmalarını sağladı. Bu basarimizda öğrenci öğrenme ve kişilik özelliklerini merkez alan kişiye özel eğitim modeli doğrultusunda uyguladığımız eğitim yaklaşımımızın payı oldukca büyüktür.

ÇOK SORU ÇÖZMEKTEN ZİYADE YAPAMADIGINIZ KONU VE SORULAR UZERINDE YOĞUNLAŞIN

Öğrencilerin farkında olmadıkları ve onlara zaman ve enerji kaybı yaşatan bir diğer nokta şudur. Bildikleri konu veya zorlandiklari konunun ancak yapabildikleri bölümleri üzerinde tekrarla yaparak zaman öldürmek oluyor . Aynı zamanda boşa kürek çekmek.. Böyle bir gereksiz döngü yaşamamak için ilgilendiğiniz derslerden sınav sonucuna göre belirlediğiniz eksik konular ve çözemediğimiz sorular üzerinde yogunlasmalısınız. Bilmediklerinizi öğrenip gerekli tekrar çalışmaları yaptıkça TYT AYT ve LGS yazılı sınav basarinizin artışını doğrudan göreceksiniz. Böyle bir çalışmayı yapmak çoğu öğrenci için biraz zor olabiliyor .Fakat biraz gayretle ve ciddi zorlandığınız durumlarda bir öğretmen desteğini aldığınız da içinde bulunduğunuz ve sizi çıkmaza sokan sorunu kolayca assabilirsiniz . Kararlı ve düzenli olarak yapılan çalışmalar hedefe yönelik olarak bir disiplin çerçevesinde ilerletildiğinde illa ki olumlu sonuçlar alınır. Unutmayin ancak zamanında ve gerektiği ölçüde yapılan öğrenme stilinize uygun çalışmalar sizi istediğiniz başariya ulaştırır.