Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Çayyolu Özel Ders

ÇAYYOLU MATEMATİK OZEL DERS

Bire bir ÖZEL DERSLERİN öğretmen ve öğrenci arasındaki güçlü iletişimle ortaya çıkan verimli öğrenme ve etkili motivasyon sürecindeki etkisi oldukça önemlidir.

Özel derslere uyum dizayn edilmiş sınıflarda daha iyi ve modern bir eğitim almak her öğrencinin isteğidir. Bu imkanı farklı şekillerde sunan ÇAYYOLU matematik özel derslerle öğrenciler anlamadığı konuları kolayca öğrenebiliyor . Ayrıca aklına takılan her düzeydeki sorunun kolay çözümünü edinme avantajı edinebiliyor. Bitirilen her bir konu ile ilgili değerlendirme sınavları TYT AYT / LGS deneme sınav uygulamaları ile öğrencilerin test ve sınav deneyimi kazanmaları daha da kolaylaşıyor. ÇAYYOLU matematik özel ders ders programlarını Olimpiyat özel ders ekip desteğiyle talep etmeniz size sistemli çalışma ve özgün rehberlik desteğini de alma fırsatı vermektedir.

Olimpiyat özel ders ekibimizle bire bir özel ders eğitiminin gelişiminize sağlayacağı farklı katkıları bizzat yaşamanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÇAYYOLU BÖLGESİNDE

NEDEN ÖZEL DERS

Özel ders öğrencilerin okul eğitiminin farklı etkileriyle tam öğrenemedikleri konularının ayrıntılı analizine imkan sağlar.

Çayyolu özel ders hizmeti veren eğitim kadromuz alanında yetkin branş öğretmenleridir. Çalışmalarımızda öğrencilerimize ayrıntılı destek veriyor ; onların etkilik ders çalışma desteği sayesinde programlı süreç yönetiminde etkin olmalarına imkan sağlıyoruz. Uzun bir dönemi içeren programlarımızda eğitmenlerimiz her bir öğrencisine başarı için gerekli motivasyon desteğini kişiye özgü eğitim modeli kapsamında uygular.

Zamanı etkili kullanma ve TYT AYT / LGS hazırlıkta öğrencilerin her yönden kendilerini hazır hissetmelerini sağlayan en kapsamlı eğitim modeli bilineceği üzere iyi bir Çayyolu özel ders öğretmenin den alınacak özel derstir.

Tamamen yeni nesil konseptinde

ÇAYYOLU ÖZEL DERS hizmeti veren eğitim kadromuz her düzeydeki öğrencinin farklı ihtiyaçlarına motivasyon sürekliliğini sağlayarak cevap verecek profesyonel öğretmenlerdir.

ÇAYYOLU YAZILI HAZIRLIK ÖZEL DERS

Öğrenciler orta okul ve lise eğitiminin her bir aşamasında yazılı sınavlarla karşı karşıyadırlar. Okullarda ise öğrencilere normal öğretim modelleriyle bilgi kazandırılmaya çalışılmaktadır . Kişisel farklılıkları dikkate almayan klasik olarak bilinen eğitim yöntemleriyle öğrenci başarısını sağlamak imkan dahilinden uzaktır. Geleceğin teminatı olan öğrenciler için büyük bir eksiklik oluşturan bu sorun çoğu veliler tarafından zararsızolarak giderilmeyi bekler ..

Öğrencileri kalabalık bir sınıf ortamında tek düze bir eğitim sisteminin verim alınamayan öğrenme programına dahil edip onlardan yazılı sınavlarda iyi bir performans beklemek büyük bir zıtlıktaki. . Dolayısıyla içinde bulundukları koşullarda kendi yetenek ve öğrenme yöntemlerinin farkına varamayan bu öğrenciler derslerine karşı zamanla ilgisizleşirler. Ders konularını zor , daha kötüsü aşılması imkansız bir engel olarak görürler. En önemlisi nasıl ders çalışacağı hakkında ayrıntılı bilgisi olmayan rehberlik desteğinden mahrum kalan bu öğrenciler kalabalıklar içinde başarmak için her şeyden yoksun olarak yapayalnız kalırlar.

İşte bütün bu olumsuzları ortadan kaldırmakta en faydalı araç uzman branş öğretmeninin öğrencinin sıkıntı yaşadığı dersten öğrenciye bilgi aktarmasıdır. Bunula birlikte onun eğitim sürecinde karşılaşacağı farklı zorluklarla mücadele etmesinde sistemli olarak izlemesi olacaktır. Böylesi bir destek ise ancak öğrenci ve öğretmen arasında kurumsal bir düzeyde Çayyolu yazılı özel ders programları ile sağlanabilir.

OLİMPİYAT ÖZEL DERSLE ÇAYYOLU YAZILI HAZIRLIK

Olumsuz ve telafisi ağır sonuçlarla karşılaşmamak için öğrencilerin eğitimleri adına gerekenin zamanında yapılması çok önemli . Günümüzde kişiye özgü eğitim modeli doğrultusunda uygulanan Çayyolu yazılı özel ders her seviyedeki öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ayrıntıları kapsar.

İstediğiniz dersten talep edeceğiniz Çayyolu yazılı özel derslerle öğretmeninizin sizi tanıyıp nasıl ders çalışmanız gerektiği noktasındaki yönlendirme ve kontrollerle daha başarılı sonuçlar almanız mümkün.

ÇAYYOLU FİZİK ÖZEL DERS

Sayısal işlem yeteneğini gerekli kılan Fizik dersi uzman bir Çayyolu fizik özel ders eğitmen desteğiyle elbette daha kolay anlaşılabilir. Günlük hayatın birçok alanında karşınıza çıkan farklı ve dikkate değer fizik kuralları hakkında farkındalığınızı artıracak fizik dersini aslında çok kolay hale getirebilirsiniz . Bunun için biraz merakla birlikte araştırma ve düzenli çalışma yapmanız yeterli . Sonuçta güncel uygulamalarıyla iç içe olduğunuz farklı fizik kavramlarını daha yakından tanıyarak anlamanız mümkün olacaktır.

TYT AYT Fizik konuları lise müfredat konularını içeriğine göre hazırlandığından lise eğitim sürecinde fizik konularının ayrıntılı öğrenilmesi her öğrenciye fayda sağlayacaktır. Lise Fizik konularını anlamakta zorlanıyorsanız iyi bir Fizik öğretmeninden dersten almanızı tavsiye ederiz . Bu desteği en az 17 yıllık eğitim tecrübesi ile sağlayan olimpiyat ozel ders ekibi iken karşılamanız farklı avantajlar verir. Öncelikle tecrübeli Fizik öğretmenlerimizin gerektiği düzeyde ayrıntılı ve pratik işlem deneyimi sağlayan ÇAYYOLU fizik özel dersleri ile kendinize güveninizin artacağını temin ederiz.

10.veya 11.sinıf öğrencisi iseniz ve bulunduğunuz eğitim yılı sürecindeki Fizik konularını anlamakta zorluk çekiyorsanız bu durumun oluşmasında önceki yılların fizik dersinin alt yapı eksikliğinin etken olabileceğini belirterek ilerleyen süreçte geri dönüşü veya telafisi olmayan sıkıntılı süreçlere maruz kalmamanız için olimpiyat özel ders eğitim kadromuzun Çayyolu fizik özel ders öğretmenleriyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz..