Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Anıttepe Maltepe Matematik Özel Ders

Başarıya ilk adımınızı doğru kararla atın. Anıttepe Maltepe semtlerinde yerleşik bulunan orta okul LISE öğrencilerinin matematik ve diğer derslerinde ihtiyaç duyacakları özel ders desteğini Ankara Olimpiyat eğitim kadrosu sistemli çalışmalarıyla en doğru şekilde karşılar. Üniversite hazırlık TYT AYT ve ayrıca LGS hazırlık öğrencilerinin bu stresli süreçte en fazla ihtiyaç duydukları şey kendilerine yol gösterecek güvenilir uzman bir eğitim kadrosudur.

Her bir dersin ayrı branş öğretmenleriyle öğrencilerimize hem bilgi hemde pratik kazanımlarını bire bir ve grup dersleri hizmeti sağlıyoruz. Siz de Anıttepe Maltepe bölgesinde iyi bir temel bilgi düzeyi ile yazılı ve TYT AYT LGS sınav hazırlığı geçirmek istiyorsanız Olimpiyat eğitim le iletişime geçebilirsiniz.

Olimpiyat özel ders öğretmen kadrosuyla Anıttepe Maltepe matematik özel ders Maltepe Fizik ders ,6 7, 8 sınıf Matematik özel ders ,Fen Teknoloji ve Türkçe ,İngilizce özel dersleriyle başarı yolculuğunuzda sizlere destek sağlar.

ANITTEPE MALTEPE FİZİK ÖZEL DERS

Anıttepe Fizik ÖZEL dersi en az 10 yıllık fizik özel ders deneyimine sahip öğretmenlerimiz tarafından verilir.

Çoğu öğrenciler tarafından soğuk bir ders olarak nitelenen fizik dersinin anlaşılır ve kolay uygulanabilir anlatım yöntemleriyle Lise öğrencilerimizin zihinlerinde yer edinmesini sağlıyoruz. ANITTEPE Maltepe Olimpiyat özel ders eğitim kadromuzun öğrenci psikolojisinden anlayan uzman öğretmen kadromuzla 9.sınıf fizik 10 sınıf fizik dersi ,11 -12 sınıf fizik ders konularını pratik düzeyde öğrenmenize imkan sağlıyoruz.

Bire bir Anıttepe Fizik ÖZEL DERS ve isteyen öğrenciler için 4 kişilik grup dersleri öğrencilerimizin kişilik özeliklerine göre verimli öğrenme programları oluşturulur. Rehberlik desteği ödevlendirme ve Takip sistemiyle iyi bir yazılı hazırlık desteğiyle TYT AYT Fizik sınav testine eksiksiz hazırlayarak başarılı olmalarını garanti ediyoruz.

Anıttepe KIMYA ÖZEL DERS

Lise 9 ve 10 sınıf kimya konuları TYT kimya test içeriğinde yer alan konulardır.

Anıttepe Maltepe 10.sınıf 9.sınıf kimya özel derslerinde öncelikle öğrencilerin müfredat konularını iyi bir alt yapı ile öğrenmelerini sağlıyoruz. Ister kurs merkezlerimizde ister evinizde alacağınız kimya ozel ders ler öncelikle okul başarınızı ve ayrıca kazanacağınız test pratiği ike TYT Kimya test sorularını doğru çözme deneyiminizi artırır.

TYT KIMYA ders konuları

KIMYA bilimi

Atom ve periyodik sistem Kimyasal türler

Maddenin halleri Doğa ve kimya Kimyanın temel yasaları Karışımlar Asit Bazlar ve Tuzlar

bölümlerinden oluşup her bir konunun Anıttepe Maltepe öğrencilerimiz tarafından ayrıntılı olarak kavranması deneyimli olimpiyat özel ders eğitim kadromuzun sorumluluğu altındadır. Kimya Eğitim kadromuz geçmiş kurs ve dershane tecrübeleri doğrultusunda sağladıkları güvenle sorumluluklarını en doğru şekilde yerine getirir..

11.sınıf ve 12 sınıf kimya özel ders ihtiyacı duyan öğrencilerimiz içinde kimya müfredat konularınsan dolayı biraz daha ayrıntılı çalışmalar yapılır. Olimpiyat eğitim merkezlerimiz bütün öğrencilerimizin bire bir ders ve grup programları dışında duzenli olarak ders çalışmalarını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

11.ve 12.sınıf öğrencilerimiz istedikleri öğretmenle seviyelerine göre TYT AYT KIMYA ders paketleri alabilirler.

ANITTEPE TYT AYT HAZIRLIK

Herkes gibi sizin içinde doğru bir tercih hayat kurtarır. Bu doğrultuda Günümüz Türkiye gerçeğinde iyi bir meslek sahibi olabilmeniz isteklerinize uygun kaliteli bir üniversite kazanmanızla sağlanabilir.

Bu hedefinize ulaşmakta öncelikle kararlı olmanız şart. Sonrasında elbetteki çalışmanız gerekli . Çalışmalarınızi sistemli olarak bir plan dahilinde haftalık programlarla oluşturmanız başarılı olmanızın ilk koşulu. Işte böyle bir sistemli hazırlık sürecini herbir öğrencinin kişisel özelliklerini dikkate alarak uygulayan Olimpiyat kurs öğrencilerini kaygıdan uzak ,morellerini yüksek tutarak YKS sınavına hazırlar.

TYT AYT HAXIRLIK HEDEFIMIZ

Anıttepe ve Maltepe semtlerinde TYT AYT Hazırlık desteği isteyen öğrencilerimizle özel ders ve grup dersleri ile çalışmalar yapıyoruz. Önceliğimiz öğrencelerimizin kişilik özellikleri ve isteklerine uygun meslek eğitimi alabilecekleri ilgili bölümlere yerleşmelerini sağlamaktır. Bu nu sağlamak için TYT AYT konularını 12.sınıf ve Mezun larda baştan itibaren ayrıntılı anlatımları ile işliyoruz. Önceki yıllardan farkında olmadıkları bilgi eksiklerini kapatıp uyguladığımız ünite değerlendirme sınavları sonucunda analizler yapılır. Karşılaştırmalı kontroller le her bir öğrencinin kazanım eksiklikleri tespit edilip , YKS hazırlık süreci hedefe doğru sağlam adımlarla tamamlanır.

ANITTEPE MALTEPE LGS HAZIRLIK ÖZEL DERS / GRUP programlar

Lise Geçiş sınavında en iyi başarıyı gösterebilmek için LGS sınav sisteminin gerektirdiği gibi bir performans göstermeniz çok Önemli. Öncelikle çok çalışmaktan ziyade yeni nesil soru analizleri üzerinde deneyim oluşturacağınız konu bilgileri edinerek ise başlamak en doğrusu. LGS sınavı Matematik fen testi İngilizce Sosyal bilgiler ve Türkçe gibi farklı testleri içerdiğinden çalışmalarınızı iyi bir plan üzerinde ve haftalık programlar şeklinde oluşturmanız bir zorunluluk.

BU da ister istemez sizi günlük alışkanlıklarınızı LGS sınav hazırlık doğrultusunda epey duzenli hale getirmeye zorlar. Başarılı olmak istiyorsanız başlangıçta biraz zorlansanız da zamanla düzenli ders çalışmanın planlı günlük yaşantının verdiği dinamizmle sizde bu programı sandığınızdan daha fazla seveceksiniz.

Unutmayın basari fedakarlık ister.

Anıttepe Maltepe semtinde ortaokul 6 , 7 ,8 sınıf öğrencilerin daha başarılı bir eğitim yılı geçirmeleri edine Anıttepe matematik özel ders , Anıttepe fen bilgisi özel ders ve Maltepe Türkçe özel ders programları uyguluyoruz. Öğrencilerinin kişilik özellikleri doğrultusunda bire bir ÖZEL DERS hizmeti veren olimpiyat eğitim kadromuz alanında aktif branş öğretmenleridir.

Siz de Anıttepe Maltepe semtinde Matematik ,Fen Teknoloji , Türkçe ders başarınızı artırmak okula Destek ve LGS hazırlık özel ders almak istiyorsanız Olimpiyat özel ders deneyimini deneyin .

ANITTEPE ÖZEL DERS VERENLER

Olimpiyat özel ders eğitim kadromuzla Anıttepe Maltepe semtinde Orta okul Lise öğrencilerinin ders ve TYT AYT LGS sınav başarılarını sağlayacak uzman öğretmen kadromuzun çalışma sistemiyle özel ders hizmeti veriyoruz.

Amacımız Anıttepe Maltepe de bulunan gayretli öğrencilerimize kaliteli özel ders desteği ile öğrenme düzeylerini artırmaktır. Bu sayede potansiyel öğrenme yeteneklerinin uygulama seviyelerinin artışına imkan oluşturmak önceliğimizdir. Hedefimiz daha kolay ulaşmak için öğrencilerimize eğitim koçluğu desteği de sağlıyoruz. Birikimlerimizle hem okula hemde TYT AYT LGS DGS gibi sınavlara hazırlık özel ders veriyoruz. Anıttepe Maltepe ilçesinde yazılı hazırlık ve TYT AYT LGS matematik özel ders Fizik ÖZEL DERS Kimya özel ders Fen özel ders talebiniz için Olimpiyat özel ders eğitim kadromuzla tanışabilirsiniz ...

MALTEPE LISE ÖZEL DERS

Lise düzeyin de Maltepe Lise Özel Ders veren uzman öğretmenlerimiz amacı kalıcı bilgiye ulaşarak başarılı sonuçlar elde etmektir. 10 . 11. 12 sınıf öğrencilerimize verdiğimiz özel derslerle onları TYT AYT sınavlarına hazırlıyoruz. Sizde YKS TYT AYT sınavlarına hazırlık özel ve grup dersleriyle istediğiniz üniversite ve hayalinizdeki bölümü kazanmanın en hızlı yoluyla tanışmak için Olimpiyat özel ders merkezlerimizle görüşebilirsiniz.