Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Eryaman Özel Ders

Bire bir İletisimin Önemi....

Bire bir özel dersler öğretmen ve öğrenci arasındaki güçlü iletişimin temeli olduğu gibi etkili öğrenme ve kesintisiz motivasyon sürecinin de başlangıcıdır . Eryaman özel ders merkezlerinde bire bir derslere göre dizayn edilmiş sınıflarda daha iyi ve modern bir eğitim almak her öğrencinin isteğidir.

Eryaman matematik özel derslerle öğrenciler zorlandığı konuları kolayca öğrenebiliyor. Öğretmen öğrenci eğitim modelinde öğrenciler aklına takılan her sorunun cevabını anında pratik olarak kavrama imkanına sahip. Eryaman matematik özel derslerimizde bitirilen her konu ile ilgili değerlendirme sınavları ve TYT AYT LGS deneme uygulamaları ile öğrencilerimizin sınav deneyimi kazanmaları daha da kolaylaşıyor.

Eryaman Olimpiyat özel derslerle kişiye özel eğitim programlarımızın öğrenme gelişiminize sağlayacağı katkıları yaşamanız için bizimle iletişime geçin.

NEDEN ERYAMAN ÖZEL DERS ?

Eryaman özel ders öğrencilerin okul eğitiminin farklı etkileriyle tam öğrenemedikleri konuların ayrıntılı analizine imkan sağlar. Öğrencilerin hem sınav kaygısı hemde öğrenme eksikliklerini telafi etmek adına onların ihtiyaç duydukları matematik , fizik , kimya Türkçe ,Fen Teknoloji gibi derslerden Ankara’nın Eryaman semtinde hizmet sunuyoruz. Orta okul LISE ÖZEL DERS hizmeti veren eğitmenlerimiz uzman branş öğretmenleridir.

Geçmiş kurs ve özel ders tecrübesine sahip öğretmenlerimiz her öğrencinin öncelikle kişilik özelliklerine uygun verimli programlar hazırlar. Bu programlar öğrenme yeteneğinin düzeyine göre aşamalı olarak bir sıra izler . Süreçte hangi dersten özel ders alınıyorsa programı her aşamasında öğrencilerimizin öğrenme düzeylerinin artışı mutlaka sağlanır. Başarılı yazılı sınav sonuçları ayrıca ilerde girecekleri TYT AYT LGS merkezi sınavlarının hedeflenen puanları almaları bunun somut örnekleridir.

Bu başarıya ulaşmak her yönden uzun soluklu ve sabır isteyen bir iştir. Hem öğretmen hemde öğrenci için. İşte böyle bir sıkı çalışmayı içeren programlarımızda Eryaman özel ders eğitmenlerimiz her bir öğrencisine başarı için gerekli motivasyon ve rehberlik desteğini profesyonelce sağlar.

SÜREÇ YÖNETİMİ TAM HAZIRLIK

Zamanı etkili ve verimli kullanma TYT AYT LGS hazırlıkta öğrencilerin kendilerini her yönden hazır hissetmelerini sağlayan en iyi öğretim yöntemi bilineceği üzere iyi bir öğretmenden alınacak özel derstir . Eryaman Bire bir özel dersler o yol ki hazirlik programında elinizdeki en değerli kaynak olan zamanı en doğru şekilde değerlendirmenize bir anahtar olur.

Eryaman matematik özel ders her öğrencinin yetenek ve kapasite ve ders çalışma alışkanlığı gibi faktörleri başarıya ulaşmak için en optimum düzeyde aktif kılan etkili modern bir eğitim yöntemidir.

Eryaman FIZIK ÖZEL DERS

Ankara’nın Eryaman semtinde lise fizik branş öğretmenlerimiz in çalışmalarıyla fizik özel ders programları uyguluyoruz.

Eryaman semtinde yerleşik öğrencilerimizin matematik dersinden sonra öncelikli olarak desteğe ihtiyaç duyduğu ders Fiziktir. Biraz sayısal yetenekle birlikte sıkı çalışmayı gerektiren 10.sınıf fizik 11.sınıf fizik ve TYT AYT Fizik konularında eksiklerinizi uzman öğretmenlerimizle gidermenizi sağlıyoruz. Unutmayın başarıda sizin çalışma ve kararlılığınız çok önemli. Bununla birlikte fizik konularını öğrenirken sizin kendi başınıza aşamayacağınız engellerde size rehberlik edecek profesyonel bir Eryaman fizik özel ders öğretmeninden yardım almanız farklı avantajlar sağlar.

Öncelikle planlı ve sistemli çalışarak engelleri fizik özel ders öğretmeninizin anlatımları ile kolayca aşabilirsiniz. Sonuca ulaşamadığınız farklı zorluk dereceli soruları pratik yöntemlerle çözme deneyimi edinir. Öğrendiğiniz konuları farklı kaynak kitaplar ve fizik soru bankaları üzerindeki çalışmalarınızla kısa aralıklarla bitirebilirsiniz ..

ERYAMAN KIMYA ÖZEL DERS

Eryaman Kimya özel ders programlarımız Öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda haftalık ev dersleri şeklinde uygulanır.

Eryaman Lise öğrencilerimizin 10 11.sınıf kimya ve TYT AYT KIMYA konularını ayrıntılı öğrenmesini sağlamak önceliğimiz. Alınan Kimya özel derslerin çoğunluğu Öğrencilerimiz in yazılı hazırlık endişeleri gidermem veya okula destek çalışmalar şekillinde yön bulur.

Bunula birlik TYT AYT sınav başarısı ni hedef alan çoğu 11.sinjf ve 12 Sınıf öğrencilerimizle de yaptığımız kimya özel dersler onların başarılı bir YKS sınav sonucu elde etmelerinde bir anahtar olmuştur.

Olimpiyat özel ders ekibimizin deneyimli kimya özel ders öğretmenleriyle sizde aynı başarılı çalışma sistemiyle sağlam bir kimya bilgi alt yapısına sahip olabilirsiniz.

ERYAMAN LGS MATEMATIK ÖZEL DERS

Öğrencilerimizin LGS hazirlik yoğunluğu içinde 8.sinjf müfredat konularını eksiksiz öğrenmelerinde onların yanındayız. LGS MATEMATIK test sorularının doğru analizi ve yeni nesil soru tarzlarındaki doğru çözüm yaklaşımlarını eksiksiz kazanacakları etkili özel ders çalışmalarıyla onlara destek veriyoruz.

ERYAMAN YAZILI HAZIRLIK ÖZEL DERS

Veli ve öğrencilerimizin okul eğitimi sürecinde kaygılandıkları durum çoğu zaman puan ölçeğinden dolayı yazılı sınavlardır. Ankara Olimpiyat özel ders eğitim kadromuz planlı özel ders çalışmaları ile bu sıkıntıyı kolayca aşmanızı sağlar. Biz öğrencilerimiz in yazılı sınavlarını nasıl yüksek bir puanla sonuçlandırırız kaygısı taşımıyoruz. Çünkü normal programlarımızla başarılı yazılı sonuçları zaten istisnasız ortaya çıkıyor.

Bizim önceliğimiz orta okul LISE öğrencilerinin Bizden talep ettikleri derslerden iyi bir temel bilgi altyapısı ile kalıcı ve pratik kazanmalarını birlikte yapmaktır. Biz bu doğrultuda Eryaman özel derslerimizi hangi dersten uygularsak uygulayalım öğrencilerimizin yazılı sonuçlarının istenen olumlu puanla sonuçlanması her zaman imkan dahilindedir.

Olimpiyat yazılı özel derslerle başarılı sonuçlar almanız mümkün.

Sunu da önemle belirtmek isteriz .. Okullarda öğrencilere normal öğretim modelleriyle bilgi kazandırılmaya çalışılmaktadır. Kişisel farklılıkları dikkate almaktan çok uzak klasik yöntemlerle öğrenci başarısını sağlamanın ne derece imkandan uzak olacağını biraz düşünmek gerek ?

Özel matematik dersi Eryaman

En iyi özel ders öğretmenleri

TYT Matematik özel ders öğretmenleri

Eryaman Fizik ÖZEL DERS Eryaman Kimya özel ders

ERYAMAN ÖZEL DERS TYT AYT HAZIRLIK HEDEFİMİZ

Eryaman semtinde TYT AYT hazırlık desteği isteyen öğrencilerimizle özel ders ve grup programlar olmak üzere çalışmalar yapıyoruz. Önceliğimiz öğrencilerimizin kendi kişilik özelliklerine ve isteklerine uygun meslek eğitimi alabilecekleri ilgili bölümlere yerleşmelerini sağlamaktır. Bunu sağlamak için TYT AYT konularını 12.sinif ve Mezunlarda baştan itibaren ayrıntılı analiz ederek işliyoruz. Eryaman özel ders sürecinde ortaokul ve Lise öğrencilerimizin Önceki yıllardan farkında olmadıkları eksikler kapatılır. Sonrasında ünite değerlendirme ve tekrar dersleri ile öğrenilen yeni bilgilerin pekiştirilmesi hedeflenir.

Öğrencilerimizin geçen yıl ve bu yıl arasında karşılaştırmalı kontrollerle bilgi kazanım ve pratik düzey farklılıkları ortaya konup YKS hazirlik süreci sağlam bir zeminde tamamlanması sağlanır.

ERYAMAN ÖZEL DERSLERLE %100 BAŞARI ...