Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Çankaya Matematik Özel Ders

Olimpiyat özel ders uzman eğitim kadrosu ile öğrencilere bire bir ders desteği sağlar. Bizler öğrencilerimizle programlarımızı sadece özel ders etkinliği ile sınırlandırmıyoruz . Onların iyi bir lise ve üniversite kazanımlarına teşvik edip vizyonlarının genişlemesini sağlayacak aktif öğretmenlerimizle hizmet sağlıyoruz. Öğrencilerimizin uzman eğitmenlerimizden alacağı Çankaya matematik özel dersin bir zorunluluk değil mutlu bir geleceğe giden yolda önemli bir gereklilik olduğuna dikkat çekiyoruz.

Öğrenciniz için bire bir matematik özel dersten daha fazlasını istiyorsanız Ankara Olimpiyat özel ders le iletişime geçebilirsiniz..

ÖĞRENCİNİZ İLE EGİTİM BASARISI ARASINDAKI GÜÇLÜ BAĞ...

Çocuğunuzun okul ve dersleriyle bağları zayıf , ders çalışmıyor ve ödevlerini yerine getirmiyor mu ? Bizler Olimpiyat özel ders ailesi olarak öğrencilerimize özel ders süreçlerinde ayrıca başarılarını artıracak farklı etkinlikler sağlıyoruz. Eğitmenlerimiz bu doğrultuda sizlerle eğitim koçluğu çalışmalarını isteğiniz doğrultusunda en verimli şekilde uygulayabilir. Öğrencilerinizin hem bilgi kaynağı hemde davranış biçimleri ile tam bir örnek alabileceği akademik öğretmenlerimizle sizde çocuklarınıza başarılı bir eğitim yılı geçirmesini sağlayabilirsiniz. İlerleyen süreçte çocuklarınızın derslerini daha severek çalıştıklarını ve sorumluluklarına ait farkındalıklarının geliştiğini göreceksiniz. Bu gelişme olimpiyat özel ders eğitmenlerimiz ve öğrenciniz arasındaki iletişim bağının önemli bir sonucudur.

Merak ettiklerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

ÇANKAYA 9.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

Lise eğitiminin ilk yılında öğrencilerin desteğe ihtiyaç duyduğu önceliği ders genellikle matematik tir. Bunda matematik ders kavramlarının artık lise düzeyin de farklı bir işlem ve uygulama düzeyin de öğrencilerin karşısına çıkması ön plandadır. Olimpiyat özel ders eğitim kadromuzla 9.sinif öğrencilerin matematik ders konularında karşılaştıkları güçlükleri kolayca asmalarını sağlıyoruz. 9.sınıf öğrencilerimizle fizik kimya derslerinde de düzenli programlarla hem 9.sınıf okula destek ve Ayrıca yazılı hazırlık çalışmaları doğrultusunda bire bir ÖZEL DERS ler yapıyoruz.

İyi bir lise başlangıcının iyi bir 9.sınıf alt yapısı ile sağlanacağı bir gerçektir. 9.sınıf matematik , fizik ,kimya ve ihtiyaç duyulan diğer derslerden bire bir Çankaya ÖZEL Dersleri Öğrencilere başarılı bir lise eğitimine giriş için sağlam bir platform oluşturur.

10.SINIF ve 11.SINIF MATEMATIK OZEL DERS

Herkes tarafından bilindiği gibi matematik bilgi ve becerisi öğrencilerin diğer derslerdeki başarılarında ‘da belirleyici bir etkendir. 10.sınıf ve 11.sınıf matematik konularından alacağınız bire bir ÖZEL DERS ler sizlere hem ayrıntılı konu bilgi düzeyi hemde yeni nesil sorular üzerinde pratik çözüm yollarını kavramanıza imkan sağlar.

11.SINIF matematik konuları AYT test içeriğinde önemli bir kısmı oluşturur. Sizlerin okul eğitimi ile ilk defa göreceğiniz 11 .sınıf matematik konuları üzerinde uzman bir ÖZEL DERS öğretmeni ile gerekli dokunuşları yapmanız stressiz bir eğitim yılı geçirmekle kalmaz ilerde başarılı bir AYT sınav sonucu elde etmenize önemli bir basamak olur ..

ÇANKAYA 12.SINIF MATEMATIK OZEL DERS

Olimpiyat özel derslerimizde lise 12.sınıf öğrencilerin okul dersleri ve TYT AYT sınav hazırlık çalışmaları sistemli bir bütünlük içinde yürütülür.

12.SINIF bire bir ÖZEL derslerde öğrencinin direk matematik fizik kimya derslerinden özellikle eksik olduğu konu bilgilerini edinmesine yönelik çalışmalar yapılır. İşimiz önemli bir sınav hazırlığı içinde olan öğrencilerimize hem bilgi hemde pratik test çözüm yeteneği kazandırmaktır. Her bir konudan öğrenilen bilgilerin TYT AYT testinin gerektirdiği pratik işlem düzeyin de kullanımının sağlanmasına yönelik test ve deneme sınav çalışmalarının yapılması çalışmalarımızın en önemli kısımlarıdır.

Bu çalışmalarımızla karşılaştıkları engelleri daha kolay aşmaları için onlara bir güç kaynağı ve motivasyon desteği sağlıyoruz...