Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Yenimahalle Matematik Özel Ders

Birebir iletişimin önemi

Bire bir ÖZEL DERSLERLE öğretmen ve öğrenci arasında oluşan güçlü iletişimin hem etkili öğrenme hem de motivasyon sürecinde önemi oldukça çok büyüktür. Özel derslere uygun dizayn edilmiş sınıflarda daha iyi ve modern bir eğitim almak her öğrencinin isteğidir. YENIMAHALLE matematik özel derslerle öğrenciler anlamadığı konuları kolayca öğrenebiliyor . Ayrıca aklına takılan her türlü sorunun cevaplarını edinme avantajı bulabilmektedir .. Bitirilen her konu ile ilgili değerlendirme sınavları ve TYT AYT LGS deneme uygulamaları ile öğrencilerin sınav deneyimi kazanmaları daha da kolaylaşıyor.

Olimpiyat özel derslerle bire bir eğitimde iletişimin öğrenme ve pratik gelişiminize sağlayacağı katkıları görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz ....

Neden ÖZEL DERS ..

Özel ders öğrencilerin okul eğitiminin farklı etkileriyle tam öğrenemedikleri konuların ayrıntılı analizine imkan sağlar.

Yenimahalle özel ders hizmeti veren eğitmenlerimiz alanında uzman branş öğretmenleridir. Öğrencilerinin konu öğrenmeleri dışında etkili ders çalışma programlı süreç yönetimi oluşturur. Uzun bir dönemi içeren programda eğitmenlerimiz herbir öğrencisine başarı için gerekli motivasyon desteğini planlar.

Zamanı etkili ve verimli kullanma ve TYT AYT LGS hazırlıkta öğrencilerin kendilerini her yönden hazır hissetmelerini saglayan en iyi öğretim yöntemi bilineceği üzere iyi bir öğretmenden alınacak özel derstir.

Yenimahalle özel ders her düzeydeki öğrencinin hery türlü ihtiyacına cevap verecek modern bir eğitim metodudur..

YENIMAHALLE YAZILI Hazırlık ÖZEL DERS

Öğrenciler orta okul ve lise eğitiminin her aşamasında yazılı sınavlarla karşı karşıyadırlar . Okullarda ise öğrencilere normal öğretim modelleriyle bilgi kazandırmaya çalışılmaktadır .Kişisel farklılıkları dikkate almaktan çok uzak bu gibi yöntemlerle öğrenci başarısını sağlamanın ne derece imkan dahilinde olacağını biraz düşünmek gerek ?

Ayrıca öğrencilerden hem farklı bir şeyler yapıp yazılı sınavlarda bir adım öne geçmelerini isteyip hemde tekdüze öğrenme yöntemiyle kalabalık sınıf ortamında bırakmak büyük bir tezattır. Bu koşullarda kendi yetenek ve öğrenme yöntemlerinin farkına varamayan bu öğrenciler derslerine karşı giderek ilgisizleşir . Ders konularını zor ve aşılması büyük bir engel olarak görürler . En önemlisi nasıl ders çalışacağı hakkında tek bir fikri dahi olmayan ayrıca rehberlik desteğinden uzak kalan öğrenciler kalabalıklar içinde başarmak için her şeyden yoksun olarak yapayalnız kalırlar.

Sonuç olarak orta okuldan itibaren Lise eğitiminin bitimine kadar yazılı sınavlar altında edilmekte ortaya çıkan başarısızlıkları ise derslerle aralarına buz dağları olarak örülmektedir ...

YAPILMASI GEREKEN NE ? OLMALI

İşte bu kadar olumsuz ve telafisi ağır sonuçlarla karşılaşmamak için öğrencilerin eğitimleri adına gerekenin zamanında yapılması çok önemli. Günümüz eğitim hayatında kişiye özel eğitim modeli olarak uygulanan Yenimahalle matematik özel ders tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Bilineceği gibi birebir ders şeklinde uygulanan özel ders programları tüm eğitim uygulamaları içinde en verimli olanıdır.

İstediğiniz dersten talep edeceğiniz Yenimahalle yazılı hazırlık özel derslerle öğretmeninizin sizi tanıyıp nasıl ders çalışmanız gerektiği noktasındaki yönlendirme ve kontrollerle daha sağlam yol almanız mümkün. Olimpiyat özel ders uzman eğitim kadrosu ile Orta okul LISE yazılı hazırlık TYT AYT LGS sınav içeriklerinin öğretimi ve test pratiğinin öğrencilere kazandırılması alanında aktif eğitmenlerdir..

FARKIMIZ

Ankara Olimpiyat özel derslerle Akademik bilgi sunumu ve rehberlik desteğini eş zamanlı olarak deneyimlersiniz .Zamanla yeteneklerinizi keşfederek potansiyel başarınızı ortaya koymanız çok daha kolay olacaktır..

Olimpiyat özel ders eğitim kadromuz Yenimahalle’de orta okul LISE öğrencilerinin matematik yazılı özel ders ,Fizik yazılı özel ders , Türkçe yazılı özel ders , Fen yazılı özel dersleriyle öğrencilerini hedefledikleri başarıya en etkin yöntemlerle ulaşmalarını DERS

YENIMAHALLE TYT AYT ÖZEL DERS

Üniversite hazırlık yapan sayısal ve eşit ağırlık öğrencilerimizin çoğunlukla ihtiyaç duyduğu ders matematik Geometri olarak karşımıza çıkıyor. Gerek orta okuldan gelen eksiklik gerek lise eğitiminde derslerden gereken verimin alınamaması lise öğrencilerini çeşitli sıkıntılar içine itiyor. Çoğu öğrenci içinde bulunduğu durumdan memnun değil. Fakat onca yılın eksikliğini içinde bulundukları eğitim imkanlarıyla gidermeleri mümkün olmadığından bir bakıma çaresiz kalıyorlar.

Elbette ellerinden geleni yapıyorlar fakat bilinçli ve gerektiği şekilde planlı bir çalışmadan mahrum olduklarından yaptıkları özenli çalışmalar belli bir yere kadar netice verebiliyor.

İşte lise eğitim yıllarında iken bu durumda bulunan öğrencilerimizin eksikleri 10 .sınıf veya11 de iken onlara iyi bir rehberlik desteğinin sağlanmasıyla önüne geçilebilir .Böylece onlara farklı sıkıntılarını giderip etkili bir başlangıç yapılabilir . Etkili ders çalışma ve pratik soru çözüm deneyimi sağlayacak uzman bir özel ders öğretmen desteğinin alınması lise öğrencilerinin matematik fizik Geometri gibi derslerde derse katilim ve paylaşımını artıracak yönde gelişme sağlayacaktır. Hem Yenimahalle TYT AYT özel ders öğretmeninin bilgi birikiminden hem de önceki yıllarda TYT AYT sınavına hazırladığı öğrencilerine verdiği sinav hazırlık çalışmalarının avantaj ve öngörüsü ile başarılı sonuçlar elde etmek daha kolay olacaktır.

Sizde TYT AYT hazırlık 12.sinuf veya Mezun öğrenci iseniz matematik fizik geometri kimya derslerinde iyi bir bilgi düzeyine ulaşmak isteğinde iseniz Yenimahalle özel ders Veren öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz.

YENIMAHALLE ORTA OKUL LGS ÖZEL DERS

YENIMAHALLE ÖZEL DERS ILE %100 BAŞARI