Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Keçiören Özel Ders

MATEMATİK dersi içeriklerinden dolayı çoğu zaman sadece dinleme ile yapılabilecek bir ders değildir. Ayrıca dikkat gerektiren ve önemli özelliklerinin ayrıntıları ile tekrar uygulamalarının gerekli olduğu ders matematikle birlikte fizik kimya dersleridir. Bundan dolayı ortaokul , LİSE öğrencileri matematik Fen derslerinde farklı zorluklarla karşılaşabiliyorlar .

Ayrıca matematik fizik eğitimi okul ve kurs derslerinin programları imkan verdiği sınıf dersleri doğrultusunda verilmeye çalışılsa da maalesef istenen öğrenme düzeyine ulaşmak mümkün olmuyor. Öğrencinin öğrenme yetisinden uzak sınıf ortalamasına göre anlatılan dersin verimi o ortalama düzeye göre oluyor. Anlaşılmayan önemli ayrıntıları tespit etmek sorup üzerinde inceleme imkanı elde etmekten öğrenci mahrum kalabiliyor. Sonuç olarak okul kurs gibi kalabalık sınıf eğitim ortamlarında programın belli öğrenme durumları sınırlandırıldığı bilinen bir gerçek ..

Dersi dinlemek gerekli fakat uygulama ve tekrarlarla kalıcı bir öğrenme için gerekli çaba gösterilmelidir. Fakat günümüzde maalesef çoğu öğrenci böylesi titiz bir çalışmayı yerine getirmekte özensiz ve düzensizdirler.

İşte 7.sinif 8.sınıftan itibaren Lise 10 . 11 .sınıf 12.sinif ve TYT AYT hazırlık öğrencilerinde görülen ve ellerinde olmayan nedenlerden dolayı içinde bulundukları öğrenme eksikliklerini gidermek te en iyi çözüm yolu Keçiören matematik özel ders programlarıdır.

Olimpiyat özel ders olarak branşında uzman ekibimizle Keçiören bölgesinde bulunan öğrencilerimizin matematik Fizik ,Kimya dan Fen bilgisi Türkçe derslerinden gelişimlerine destek olacak özel ders programları uyguluyoruz.

KEÇİÖREN EVDE ÖZEL DERS

Olimpiyat özel ders ekibi olarak Keçiören semtinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre planlı Keçiören evde özel ders programları uyguluyoruz. Öğrencilerimiz matematik fizik ,geometri Türkçe , Sosyal bilgiler gibi derslerden uzman öğretmenlerimizle birebir eğitim desteği alabilirler.

Hem zaman hemde enerji kaybını önleyen Keçiören evde Matematik özel derslerimizde kapsamlı ders anlatımları ile okul ve sınav başarınıza artırabilirsiniz.

Anlamakta zorlandığınız matematik konuları mı var . Konu bilginiz var fakat soruları çözmekte mi zorlanıyorsunuz? Kendinizi derslere odaklamakta sıkıntı yaşadığınız için planlı ders çalışamıyor musunuz ? Hem öğrenci hemde aileleri tedirgin eden bu ve be benzeri sorunları aşmanız için Ankara matematik özel ders kapsamında Keçiören semtinde birebir ÖZEL DERS programlarımızı öğrenci temel düzeyi doğrultusunda verimli çalışmalarla sağlıyoruz.

Keçiören 9.sınıf matematik özel ders 10.sınıf matematik özel ders 11.sinif matematik Fizik özel derslerle TYT AYT konularını pratik yaparak öğrenip okul başarınızı YKS sınav başarınızla sonuçlandırabilirsiniz. Bu başarıda Keçiören özel ders ortaokul ve Lise öğrencilerinin sistemli ders çalışma ve bireysel gelişiminde en iyi destektir. Kendi yeteneklerinizi keşfedip potansiyel başarınızı artırmanızda Keçiören özel dersler modern öğrenme yöntemleri içerisinde en fazla tercih edilen bir yöntemdir.

KEÇİÖREN LİSE ÖZEL DERS

Olimpiyat özel ders öğretmenlerimizle Lise öğrencilerimizin daha iyi bir öğrenme temeli edinmeleri öncelikli hedefimiz. Okul eğitiminde hedef verilen fakat eksik olunan konu bilgilerinin öğrenilmesiyle kalmayıp kavranıp test uygulama seviyesindeki yeteneklerinin gelişimi Keçiören Lise özel derslerimizin ana çalışma öğesidir.

Lise matematik konularından tutun FİZİK lise müfredat içeriği Kimya ders konuları ve Lise düzeyinde Türkçe konularının en etkili yöntemlerle eğitimine imkan veren özel ders programlarına katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Keçiören de yerleşik Lise öğrencilerimize YAZILI HAZIRLIK Lise 9 .sınıf matematik 10.sınıf matematik 11.sınıf matematik ve 12 .sınıf matematik , fizik ,kimya derslerinde ihtiyaç duydukları derslerden profesyonel öğretmen desteğiyle hizmet vermekteyiz.

KEÇİÖREN LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

Hayatlarının akışını şekillendirecek olan LGS Sınavına girecek 8.sınıf öğrencilerimizle LGS MATEMATİK ÖZEL dersle birlikte tüm derslerden özel ders programları yapıyoruz. İyi bir eğitim desteği ile onların LGS hazırlık başarılarında pay sahibi olmak önceliğimiz.

Olimpiyat LGS ÖZEL DERS lerimizden ayrıca okul yazılı sınavlarına hazırlık olarak destek talep edebilirsiniz.

8.sınıf matematik özel ders alarak donanımlı bir bilgi düzeyi ile daha da özgüvenli bir şekilde LGS ye hazırlık yapın. Takıldığınız veya çelişkide olduğunuz soru kalmasın . Bildikleriniz dışında yapamadığınız sorular üzerinde yoğunlaşmanız sizi daha yukarılara taşır. Bunun öncelikle farkında olun . Her öğrencinin kendi çalışmasıyla başarısı ancak belli bir yere kadar olabilir. Sınavda daha bilinir gözle görülür parlak bir sonuç almanız için yapamadığınız hiç bir soru olmamalı. Bunun için ise iyi bir öğretmenden Keçiören LGS ÖZEL DERS almanız sizin faydanıza olacaktır.