Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!

TYT AYT Özel Dersler

TYT AYT Özel Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

LGS Özel Ders

LGS Özel Ders için bize ulaşabilirsiniz.

DGS KPSS Özel Ders

10 yıllık geçmiş öğretmenlik tecrübe deneyimine sahip öğretmenlerle çalışmalarımızı yapıyoruz.

TYT AYT Hazırlık
5 Kişilik Grup Dersler

TYT AYT Hazırlık 5 Kişilik Grup Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

8. sınıf matematik özel ders

8. Sınıf Matematik Özel Ders

8. sınıf matematik özel ders notlarımız öğrencilerimizin konu bilgi kazanımlarını merkeze alarak doğru yorumlama analiz yaparak sonuçları doğru tahmin etme, problem çözme ve beceri yeterliliklerini artıracak şekilde düzenlenmiştir.

8. sınıf matematik özel derslerimizle LGS sınavına yönelik pratik test çözüm yöntem ve tekniklerini kullanrak başarıya ulaşacaksınız. Uzman öğretmenletimizin ders sonucunda size vereceği ödevler testler ve konu pekiştirme uygulama soruları bizzat kurumumuza bağlı çalışan yayın grubu öğretmenlerimizin hazırladığı size özel dökümanlardır.

8. matematik özel ders öğrenci ve öğretmen diyalogu ile uygulanan programlardır. Öğrenciler hiçbir baskı altında olmadan sınıf ortamı ve diğer arkadaşlarının olumsuz durumlarından ve değerlendirmelerinden uzak olarak öğretmeni ile karşılıklı olarak aklındaki her soruyu sorup her bilgiye anında engelsiz ulaşabilir. Anlamadığı yerleri sorarak 8. sınıf Matematik özel ders öğretmeninden anında destek ve çözüm alabilir.

8. sınıf matematik özel ders uygulamalarımızda olimpiyat vip kurs eğitim kadromuzla hangi öğrenciyle hangi anlatım ve öğretim yönteminin daha verimli olacağını kısa analizler sonucu öncelikli olarak belirleyip çalışmalarımızı başarı odaklı olarak hatasız bir sonuç elde etme ideali ile ilerliyoruz.

8. sınıf matematik özel ders alan öğrencilerimizin öncelikle bu önemli sureçte ihtiyaçları olan ÖSYM ve MEB'in okul ve merkezi LGS sınavında sorabileceği yeni nesil soru tarzlarında ön bilgi ve temel kazanmaları çok önemlidir. OLİMPİYAT VIP KURS 8. sınıf matematik özel ders öğrencilerimiz öğretmenlerimizin hazırladığı föy ve dökümanlar ile vakitlerini en iyi şekilde değerlendirip konu tekrarı ve pratik yapma fırsatı elde ederler.

8. sınıf matematik özel ders konseptine uygun üst düzey kaliteli kaynakları öğrencilerimize tavsiye ediyor ve eksiksiz olarak ellerindeki kaynaklarından maksimum düzeyde faydalanmalarını sağlıyoruz.

8. sınıf matematik özel derslerimizde uzun yıllar dershane ve özel ders tecrübelerimizin ışığında ilk derste tanıştığımız öğrencilerimizin ilerleyen süreçte hangi konular ve hangi durumlarda çelişki ve sıkıntı yaşayabileceğini önceden sezinliyoruz. Bu ön sezilerimizin ışığında öğrencilerimizin karşılarına çıkacak engelleri kolayca aşmaları için bilgi ve pratik kazanabilecekleri ön hazırlık çalışmaları yaptırıyoruz.

8. sınıf matematik özel deslerimizde OLİMPİYAT VIP KURS öğretmen kadrosu olarak hedefimiz her bir öğrencimizin sınava girmeden önceki zaman diliminde sınav sorularına eş değer soruların çözüm mantalitesi ve doğru sonuca ulaşmayı sağlayan pratik yöntemleri öğretmektir. Bu sayede öğrenciler hem zamanlarını daha etkili kullanmayı öğrenecek hem de bilgilerini hızlıca yorumlama yeteneği kazanacaklardır.