Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!

TYT AYT Özel Dersler

TYT AYT Özel Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

LGS Özel Ders

LGS Özel Ders için bize ulaşabilirsiniz.

DGS KPSS Özel Ders

10 yıllık geçmiş öğretmenlik tecrübe deneyimine sahip öğretmenlerle çalışmalarımızı yapıyoruz.

TYT AYT Hazırlık
5 Kişilik Grup Dersler

TYT AYT Hazırlık 5 Kişilik Grup Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

tyt ayt fizik özel ders

TYT AYT Fizik Özel Ders

Olimpiyat fizik özel ders sayesinde TYT AYT HAZIRLIK başta olmak üzere okul sınavlarınıza da destek verecek deneyimli fizik özel ders öğretmenlerimiz daima sizlerin yanında... Lise 12. sınıf öğrencileri lise eğitimini son yılı ve TYT YKS sınav hazırlığı içerisindesiniz. Fizik konularını nasıl halledeceğim sıkıntılı soruları çözümünde ne yapmalıyım gibi söylentiler içindeyiseniz çözümü için uzman olimpiyat fizik özel ders ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim kadromuz hızlandırılmış TYT AYT fizik ders paketleri ile istediğiniz konuyu en anlaşılır şekilde öğretmekte ve uygulaması güç sorular üzerinde kolayca sonuca ulaştıracak çözüm yöntemleri sayesinde verimli ders süreçleri sağlar. Ögrencilerimiz olimpiyat Fizik özel ders paketleri sayesinde geçmişten gelen bilgi eksilerini kısa sürede tamamlayarak iyi bir temel bilgi düzeyi ile FİZİK derslerini daha anlaşılır olarak takip etme imkanı elde ediyorlar.

Olimpiyat özel ders merkezlerimizde;

Fizik özel ders öğretmenletimiz okul eğitiminden çok farklı olarak öğrencilerimizin bireysel özellikleri ve anlama düzeylerini dikkate alarak eğitim faaliyetleri düzenleyen ve ders süreçlerini aktif ve verimli kılacak düzeyde yetenekli ve deneyimli uzman ögretmenlerdir.

TYT AYT FİZİK ÖZEL DERSLERİMİZDE

UZMAN ÖĞRETMENLERİMİZLE BAŞARILI VE GÜVENLİ BİR HAZIRLIK...

Nasıl ders çalışmalıyım
Şu fizik konularını öğrenebilecek miyim
Süreyi yetiştirebilir miyim
Başarabilmek için nasıl TYT AYT sınavına HAZIRLIK yapmalıyım gibi sorularla kafası meşgul olan 12. sınıf ve mezun öğrencilerimize uzman kadromuz ve yayın ekibimizle hem ders konularını öğretiyor hem de stressiz ve verimli bir sınav hazırlık süreci yaşamaları için gereken rehberlik ve koçluk desteği sağlıyoruz.

Olimpiyat ÖZEL DERS öğretmenlerimiz öğrencilerin yaşadığı stresi azaltan klasik bilinen anlatımlardan çok farklı bir konsepte bilgi paylaşımı ile akıcı ve katılımı gayet zevkli TYT AYT fizik ders eğitimleri uygulamaktadır.

Programlarımızda öğrencilerimizin öğrenme gelişim seviyeleri periyodik olarak takip edilip eksikleri düzenli aralıklarla giderilmektedir.

FİZİK SORULARINI ÇÖZMENİN ÖNEMİ

TYT AYT fizik bölüm sorularını çözmek sayısal puan türünde doygun bir puan seviyesine ulaşabilmenin zorunlu bir gerekliliğidir. Yine diğer Sayısal Fen derslerine göre daha fazla sayıda konu barındıran bir derstir Fizik. Özellikle fizik dersine karşı oluşmuş olan zor ders önyargısı ögrencileri strese sokmakla birlikte sınava aylar kala FİZİK DERSİ bir kabus durumuna gelebilir. Sonuç olarak fizik zor nasıl olsa sInavda yetistiremeyeceğim algısı hayatınızın en büyük hatası olabilir.

TYT AYT hazırlıkta Matematik soru çözümlerinde hemen sonra çok sayıda test çözmek için zaman ayırmanız gereken öncelikli ders fizik olmalıdır. Sınavda zamanı orantılı kullanabilmeniz için hız kazanmalısınız. Hız kazanmak için sürekli pratik yapılmalı, fizik soruları üzerinde yoğunlaşmalı ve bol bol yeni nesil fizik deneme sınavları çözmelisiniz.

FİZİK YORUM GEREKTİRİR...

Fizik sorularının çoğunluğu yorum ve sayısal işlem ağırlıklıdır. Yorum gücü ve matematiksel işlem içerdiğinden fizik soruları çözümünün sınav sonuna bırakılması pek mantıklı olmayacaktır. Dikkat ve algınızın daha yüksek düzeyde olduğu sınavın başlangıcında fizik sorularına zaman ayırmanızı tavsiye ediyoruz.