Menü
olimpiyat özel ders

Deneyimli Öğretmenlerimizle

9. 10. 11. Sınıf
Lise Özel Ders

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

6. 7. 8. Sınıf / LGS Hazırlık

Özgün Öğrenme & Test Deneyimli
Birebir Eğitimler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

12. Sınıflar Matematik Fizik Geometri

Pratik Uygulamalarımızla
Akademik Başarınızı Artırın

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

Türkiyenin Tüm İllerinde

Orta ookul Lise Mezun Öğrencilerimize
Online Dersler

BİZE ULAŞIN BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Matematik problemi olanlar özel çalışma programlarımızı kaçırmayın!

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

TYT AYT / LGS Hazırlık
Özel Derslerimizle

PLANLI ÇALIŞMALARLA... ÖGRENCİ TAKİBİ YAPIYOR..
ETKİN REHBERLİK DESTEĞİ ve UZMAN BRANŞ ÖGRETMENLERİMİZLE...
İstediğiniz derslerden sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT GRUP PROGRAMLAR

Lise 10, 11, 12. sınıflar 5'li grup programla
okula ve TYT AYT'ye en hızlı şekilde hazırlanın.

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

9, 10, 11. Sınıf matematik, fizik, kimya özel ders paketi

DEVAMI BİZE KATILIN!
olimpiyat özel ders

OLİMPİYAT ÖZEL DERS

Olimpiyat fizik özel dersle fizikte sınırları aşın!

DEVAMI BİZE KATILIN!

TYT AYT Özel Dersler

TYT AYT Özel Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

LGS Özel Ders

LGS Özel Ders için bize ulaşabilirsiniz.

DGS KPSS Özel Ders

10 yıllık geçmiş öğretmenlik tecrübe deneyimine sahip öğretmenlerle çalışmalarımızı yapıyoruz.

TYT AYT Hazırlık
5 Kişilik Grup Dersler

TYT AYT Hazırlık 5 Kişilik Grup Dersler için bize ulaşabilirsiniz.

tyt matematik özel ders

TYT Matematik Özel Ders

Üniversite hazırlık çalışması yapan 12. sınıf, Mezun öğrenciler için yeni nesil düzey matematik bilgi ve soru çözüm teknikleri oldukça önemlidir. Bu önem dolayısıyla öğrenciler matematik dersine aktif olarak katılım sağlarlar. Ayrıca 12. sınıf ögrencilerinin hem okul derslerini ve sınavlarını iyi bir performansla sürdürürken hem de TYT YKS hazırlık sürecini de dikkatlice takip etmeleri yoğun bir çalışmayı gerektirir. Bu yoğunluk öğrenciler için zor olduğundan onların yardıma ihtiyaç duydukları 12 sınıf TYT YKS hazırlık basamağında özel ders programları çoğu öğrenci için rahat ve verimli bir üniversite hazırlık dönemi yaşamalarına çok önemlidir.

Matematik hayatın bir parçası olmakla birlikte farklı olayları net olarak ifade etmenin bilimsel yoludur. Matematik kavramları sayısal olarak yorumlayabilmeyi sağlayan bir araçtır.

HER KONUYU TAM OLARAK ÖĞRENMEK

Hayallerin gerçekleşmesi adına doğru adımların atılması bir zorunluluktur. Sadece TYT AYT sınavını belli bir puanla hedefiyle geçmek yerine lise matematik ders konularını eksiksiz öğrenmek üniversite eğitiminde de yüksek başarılar elde etmeniz için basamak olacaktır. Kısaca pişmanlık yaşanmaması adına yapılacak olan doğru eğitim adımları ve bilgi kanimlarının öğrenciler tarafından özümsenmesi gerekir.

12. SINIF

TYT YKS MATEMATİK ÖZEL DERS

NEDEN ÖZEL DERS?

Öğrencinin başarı merdivenlerini tırmanırken başında bulunan karşılaştığı farklı problemlerde alternatif yollar gösteren; sınav kaygısı ve stres etkenlerini azaltmakta öncü olan iyi bir özel ders öğretmeni TYT AYT HAZIRLIK Aşamasındaki her bir öğrenci için vazgeçilmez bir destektir. Ayrıca böylesine zorlu bir sınav sisteminde Öğrencinin eğitime yönelik her ihtiyacını anında karşılayıp başarıya götüren en kısa yol elbetteki Ankara Özel Ders'tir.

Özel ders ancak Ankara özel öğretmenlerin yapabilecekleri özellikli ve çok yönlü fonksiyonel bir faaliyettir. ANKARA ÖZEL DERS talebinde bulunan öğrenci özelliklerini incelediğimizde ya çok zayıf ve temel bilgileri edinme ve okul sınavlarına destek amacıyla başvuran kişileri veya bilgi düzeyi iyi fakat ideal başarıda fark oluşturmak hedefiyle pratik ve test deneyimi kazanmak isteyen öğrencileri görüyoruz.

İşte bu iki kategori içinde sınıflandırdığımız veya başka amaçla Ankara özel ders talebinde bulunan öğrencileri anlayıp analiz etmek ve hedefleri için koordinasyonlu bir şekilde hazırlık yaptırmak elbetteki bilgi ve tecrübe dışında farklı kişilik özellikleri gerektirir. Kısaca özel ders ancak özel öğretmenlerin yapabileceği eğitmen kişide hassasiyet, ilgi ve bu konuda tecrübe gerektiren apayrı bir çalışma alanıdır.

Bütün bunları göz önünde bulundurarak faaliyet gösteren Olimpiyat özel ders ekibimiz her düzeydeki TYT AYT HAZIRLIK öğrencilerimizin bilgi ve pratik kazanımlarını sağlayacak alanında uzman ve iletişim yeteneği üstün öğretmenler grubudur.